Produkty

Totalne remonty Szelągowskiej - odcinek 6


Policjantka, ratowniczka medyczna i strażaczka. Bohaterką szóstego odcinka jest Ula z Milanówka, która nosi na zmianę trzy mundury i zawsze jest w gotowości, by nieść pomoc innym. Dorota Szelągowska ze swoją ekipą zrobią wszystko, by metamorfoza domu była dla niej najpiękniejszym prezentem. Zapraszamy na kolejny odcinek „Totalnych remontów Szelągowskiej”!

Bohaterka kolejnego odcinka „Totalnych remontów Szelągowskiej” to 42-letnia Ula. Pracuje w pogotowiu ratunkowym oraz jako ochotniczka w straży pożarnej. Kobieta cierpi na syndrom stresu pourazowego, dlatego obecnie jest na urlopie zdrowotnym od pracy w policji. Ilość ludzkich tragedii, wypadków i przestępstw ją przytłoczyła. Mimo wszystko Ula nie poddaje się i chce wrócić do działania również na tym polu. Pomagając innym zupełnie zapomniała o sobie, a marzenia i pragnienia odeszły na dalszy plan.

Prowadząca przygotuje bohaterce niespodziankę w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. Ula wezwana pod pozorem konieczności przeprowadzenia szkolenia z pierwszej pomocy nie spodziewa się niczego! Jak zareaguje na pojawienie się Doroty wraz z przyjaciółmi i Martą, która zgłosiła ją do programu?

Kobieta samotnie wychowuje 20-letniego syna Adama, z którym mieszkają w niewielkim domu. Jego stan jest opłakany, a największym problemem jest brak łazienki, która miała znaleźć się w przybudówce. Wilgoć, nieotynkowane ściany to dopiero początek… Dorota chce stworzyć Uli dom, który będzie azylem. Miejsce, w którym będzie mogła odpocząć po ciężkich akcjach lub spotkać się z przyjaciółmi.

Zobacz, jak zmienił się dom Uli po "Totalnym remoncie Szelągowskiej"Kuchnia

Salon

Łazienka