Produkty

Transformator elektryczny Diall 70 W 12 V

Kliknij aby powiększyć

Transformator elektryczny Diall 70 W 12 V

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 822220

|
Transformator elektryczny stanowi element instalacji, jeśli decydujesz się na użycie oświetlenia halogenowego. Dzięki osobnemu wejściu na jeden rodzaj napięcia i wyjściu na jego obniżoną wartość, może w bezpieczny sposób zasilić Twoje światło punktowe. Urządzenie ma wszystkie niezbędne atesty. Przeciwdziała również przeciążeniu sieci.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Moc

  Moc

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3.7 cm

Wysokość opakowania

3 cm

Szerokość opakowania

11.9 cm

Waga brutto

0.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Napięcie wejściowe

230 V

Obszary zastosowania

zasilanie niskonapięciowych lamp halogenowych

Natężenie prądu

0.33 A

Napięcie wyjściowe

12 V

Moc maksymalna

70 W

Liczba wejść

2

Liczba wyjść

4

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

Diall

Nr referencyjny

ET-E 70W
Transformator elektryczny jest elementem uzupełniającym instalację oświetlenia halogenowego w Twoim domu. Nadaje się do zasilania niskonapięciowego, jakie jest niezbędne przy tego typu lampach. Z jednej jego strony wpływa prąd o zwykłych parametrach, z drugiej wypływa ten o obniżonym napięciu. Skomplikowany proces, jaki w nim zachodzi nie wpływa na jego użytkowanie. Produkt jest prosty w obsłudze dla każdego użytkownika, wystarczy działać zgodnie z instrukcją, którą dołączono do niego. Biały kolor transformatora będzie pasował do większości wnętrz oraz dodatków, z którymi należy go połączyć. Produkt wykonano z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia. W ofercie znajdziesz inne modele tego urządzenia, które dostosujesz do swoich potrzeb.
Ocena
2 komentarze
26.06.2017
ja też podłączałem transformator samodzielnie, ale na szczęście wszystko dobrze mi poszło i wszystko działa super :)))
10.05.2017
Ostrzegam przed firmą Diall.10.05. br. kupiłem transformator do halogenów ET-E 70W. Nie jestem elektrykiem więc postanowiłem podłączyć go zgodnie z opisem na produkcie.Po zdjęciu zabezpieczeń plastikowych zobaczyłem po jednej stronie transformatora 4 otwory , a po drugiej 2. Chcąc zorientować się jak łączy się przewody, w poczwórnej stronie styków, zacząłem grzebać w necie i trafiłem na specyfikacje produktu na stronie Castoramy. Ku mojemu zdziwieniu produkt miał dwa wejścia / 230 V / i cztery wyjścia /12 V /. Na transformatorze strony zostały opisane DOKŁADNIE ODWROTNIE. Po prostu pracownik firmy odwrotnie zamontował naklejkę! Gdyby produkt miał po 2 otwory stykowe z obu stron, nie miał bym żadnych wątpliwości. Podłączył bym zgodnie z opisem na produkcie i bum! Halogeny, transformator, a może i przewody odchodzące, o mniejszym przekroju, poszły by się ...paść. Brawo firma Diall. Ocena 0.
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Ściemniacze – czy są potrzebne

 • Urządzanie

  Oświetlenie w suficie podwieszanym – montaż spotów halogenowych

 • Urządzanie

  Jak działa transformator elektroniczny?

Ocena i komentarz dla:

Transformator elektryczny Diall 70 W 12 V