Produkty

Trawa na tereny zacienione Verve 1,25 kg na 50 m2

Kliknij aby powiększyć

Trawa na tereny zacienione Verve 1,25 kg na 50 m2

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627828

|
Praktyczna trawa może zostać użyta do założenia trawnika na działce lub na terenie wokół Twojego domu. Element jest przeznaczony do stosowania w miejscach, do których nie dociera zbyt dużo promieniowania słonecznego – w cieniu budynków, drzew lub żywopłotów. Jego pielęgnacja nie jest zbyt wymagająca – nie musisz go zbyt często podlewać.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Waga w opakowaniu: 1,25 kg

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

30 cm

Szerokość opakowania

20.5 cm

Waga brutto

1.28 kg

Waga w opakowaniu

1,25 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

trawniki

Wydajność

1,25 kg na 50 m2

Wymagania

przed siewem odpowiednio przygotować podłoże

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Informacje dodatkowe

formuła nasion zapewnia wysoką jakość i możliwość wyhodowania trawnika w miejscach zacienionych przez drzewa, mury, żywopłoty i budynki

Parametry fizyczne i wizualne

Skład

kostrzewa czerwona pnąca, kępowata i murawowa
Dzięki zastosowaniu praktycznej trawy z łatwością założysz trawnik na terenie wokół Twojego domu lub na działce. Produkt przyda Ci się również do dosiewania ubytków tak by przywrócić estetyczny wygląd już istniejącemu trawnikowi. Element nadaje się także doskonale jako podłoże placu zabaw lub boiska dzieci, ponieważ jest on odporny na urazy mechaniczne. Trawę zasadzisz w miejscu, które charakteryzuje się dość niskim nasłonecznieniem, np. w cieniu budynku, drzewa lub żywopłotu. Nie musisz się przy tym obawiać tego, że niewielka ilość promieniowania słonecznego negatywnie wpłynie na wygląd trawy. Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Trzeba go tylko umiarkowanie podlewać oraz regularnie przycinać na potrzebną długość.
Ocena
2 komentarze
05.05.2020
...na plus to tylko opakowanie które pozwala ja w miarę równo rozsiać ,trawa w pudełku jest !!! ale po rozsianiu w ogóle nie wzeszła !!! mimo wzmożonych zabiegów ,wina pewnie tu jest złe składowanie trawy przez Castoramę czyli nadmierne wysuszenie nasion które potem nie nadają się do niczego !!! Nie polecam zakupu takich rzeczy w tej sieci !!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli zakupione nasiona nie spełniły Pana oczekiwań. Przypominamy, że w tego rodzaju sytuacjach przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji. Można to zrobić drogą telefoniczną, mailową, jak również osobiście w sklepie. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą działu Ogród, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy. Numery kontaktowe do wszystkich sklepów Castorama na terenie kraju można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy

08.04.2018
Ileż ja się natrudziłam, żeby urządzić mój ogród, w którym jest non stop ciemno, to chyba tylko ja wiem... A trawa spisuje się super.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jaką trawę wybrać do naszego ogrodu?

 • Ogród

  Trawnik z siewu a trawnik z rolki – który lepszy?

 • Ogród

  Instrukcja wideo - aeracja trawnika po zimie krok po kroku

Ocena i komentarz dla:

Trawa na tereny zacienione Verve 1,25 kg na 50 m2