Produkty

Nasiona trawy Top Decor Renova 1 kg

Kliknij aby powiększyć

Nasiona trawy Top Decor Renova 1 kg

Marka: Top Decor

Marka: Top Decor

Kod: 685836

|
 • szybkie kiełkowanie nasion
 • brak w składzie odmian pastewnych
 • mieszanka składająca się wyłącznie z odmian wieloletnich
Trawa Top Decor Renova jest uniwersalną mieszanką przeznaczoną do renowacji zniszczonych trawników. Służy do uzupełniania ubytków w murawie na terenach zielonych, ale nadaje się także do tworzenia nowych trawników. Zawiera w składzie gatunki, które równomiernie i szybko kiełkują. Odmiany te również szybko się krzewią i tworzą mocny system korzeniowy na każdej glebie ogrodowej.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Waga w opakowaniu: 1 kg

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Wysokość opakowania

27 cm

Szerokość opakowania

20 cm

Waga brutto

1.1 kg

Waga w opakowaniu

1 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

trawniki, uzupełnianie ubytków

Wydajność

1 kg na 40 m2

Wymagania

regularne podlewanie, w sezonie regularne nawożenie, podłoże piaszczysto-gliniaste o pH 5,5 - 6,5

Parametry indywidualne

Marka

Top Decor

Nr referencyjny

TD9615
Trawa Top Decor Renova to uniwersalna mieszanka przeznaczona do uzupełniania ubytków w trawniku oraz tworzenia nowych terenów zielonych. Nasiona można wysiewać od początku kwietnia aż do połowy października. Dzięki szybkiemu i równomiernemu wzrostowi, trawnik szybko odzyskuje doskonały wygląd. Odmiany natychmiast się krzewią, tworząc mocny system korzeniowy – zielona murawa jest odporna na deptanie. Mieszanka skutecznie odbudowuje murawę trawnika zniszczonego przez zbyt intensywne użytkowanie lub niekorzystne warunki atmosferyczne. Jej nasiona zostały otoczone substancją przeciwdziałającą rozrastaniu się mchu, dzięki czemu trawnik łatwiej utrzymać w doskonałym stanie. Kartonowe pudełko zawiera 1 kg nasion, który wystarczą na obsianie nawet 40 m2 powierzchni.
Ocena
4 komentarze
09.09.2018
Trawa bardzo szybko wyrosła, zaledwie po kilku dniach zaczela kiełkować. Jestem miło zaskoczony efektem bo trawa wyglada rewelacyjnie i nie trzeba czekać długo na jej wzrost. POLECAM w 100%!!!!24.03.2017
Polecam tę trawę, bardzo fajny produkt
31.01.2017
Po budowie domu miałem bagno zamiast podwórka i na ładny trawnik w zyciu bym się nie doczekał. Z nasionami bardzo szybko wzrosła trawa i okolice domu zaczęły wyglądać jak należy.
17.09.2019
Kupiłem opakowanie 1kg aby dosiać do istniejącego już trawnika. Dosiewałem w ostatnim tygodniu sierpnia. Jestem mile zaskoczony, trawa wschodzi szybko (o ile oczywiście regularnie podlewamy), jest intensywnie zielona. Nie wiem czy nie za gęsto wysiałem wszak to samo zagęszczająca ;)) ale efekt jest zadawalający. Kolejny fragment od początku będę obsiewał tą mieszanką.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Sposoby na ubytki w trawie – odnawiamy trawnik po zimie

 • Ogród

  Jaką trawę wybrać do naszego ogrodu?

 • Ogród

  Rodzaje traw ozdobnych

Ocena i komentarz dla:

Nasiona trawy Top Decor Renova 1 kg