Produkty

Trawa uniwersalna Verve 1,5 kg na 60 m2

Kliknij aby powiększyć

Trawa uniwersalna Verve 1,5 kg na 60 m2

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627818

|
Praktyczna trawa uniwersalna może Ci się przydać do założenia trawnika na Twojej działce czy też na terenie otaczającym Twój dom. Produkt może też zostać zastosowany do uzupełnienia ubytków w już istniejącym trawniku – dzięki temu będzie się on estetycznie prezentował. Trawnik jest prosty w uprawie, ponieważ nie wymaga zbyt częstego podlewania.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Waga w opakowaniu: 1,5 kg

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

30 cm

Szerokość opakowania

20.5 cm

Waga brutto

1.53 kg

Waga w opakowaniu

1,5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

zakładanie trawników

Wydajność

1,5 kg na 60 m2

Wymagania

przed siewem odpowiednio przygotować podłoże

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Informacje dodatkowe

uniwersalna formuła nasion trawy Verve zapewnia wysoką jakość i szybki rozwój, silną budowę korzeni i pomaga w uzyskaniu gęstego i zdrowego trawnika

Parametry fizyczne i wizualne

Skład

wieloletnia życica, kostrzewa czerwona pnąca, kostrzewa czerwona kępowata
Stosując trawę uniwersalną z łatwością założysz trawnik na działce lub na terenie wokół Twojego domu. Element może też wypełnić braki w już istniejącym trawniku, przywracając mu w ten sposób piękny wygląd. Zastosowanie trawy sprawi, że w Twoim ogrodzie powstanie funkcjonalne miejsce do spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie. Trawa odznacza się odpornością na działanie czynników pogodowych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Możesz ją więc wykorzystać jako podłoże placu zabaw lub boiska dla dzieci. Produkt jest na tyle uniwersalny, że z powodzeniem zasiejesz go w niemal każdym miejscu – czy to zacienionym czy też nieco bardziej nasłonecznionym. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz także inne gatunki trawy oraz rośliny ogrodowe.
Ocena
10 komentarzy
25.07.2019
U mnie przez dwa tygodnie praktycznie nic sie nie dzialo(3pudla 1,5 kilowe na 60 m2 !!!!!),dopiero po dolozeniu ciemnej ziemi(8workow) i nawozu,dosiewki (1pudlo dodatkowo)podlewana codziennie,wystrzelila w gore po trzech tygodniach i teraz to dopiero jest trawa i jestem zadowolony
14.05.2019
Katastrofa. Po 2 tygodniach zero kiełkowania. I to pomimo codziennego podlewania, żyznej gleby, przesypania ziemią do trawników (również z Castoramy) i porządnego zwałowania.dodam że dookoła stary trawnik rośnie bez problemu i tylko na tym na nowo skopanym kawałku ciągle łyso. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z tak fatalnymi nasionami. Chyba marki własne nie zawsze wychodzą Castoramie na zdrowie... :-(
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami tą opinią. Przykro nam, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Zapraszamy uprzejmie do sklepu, gdzie jeden z doradców z działu Ogród postara się Panu pomóc w odnalezieniu prawdopodobnej przyczyny tego zdarzenia oraz zaproponuje możliwości jego rozwiązania. Przekażemy również tę kwestię osobom odpowiedzialnym za jakość produktów w naszych sklepach celem dalszej weryfikacji.

15.04.2018
Dobra do zapełniania wytarć na obecnym trawniku.
16.09.2019
Trawa posiana na świeżo przywiezioną ziemię, zagrabiona, walcowana ,podlewana, ponad połowa ziaren nie wyrosła mimo regularnego podlewania.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się tą informacją. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja i trawa nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Ogród, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę tego stanu rzeczy oraz jego możliwe rozwiązania. Przypominamy również o możliwości złożenie reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

28.09.2018
Ta trawa to DNO! Odradzam kupno, po 3 tygodniach podlewania rosnie beznadziejnie, a praktycznie uroslo max 10% ziaren, ktore wysialem. Juz nigdy wiecej nie uwierze obsludze Castoramy, ze ta trawa jest najlepszym produktem w ich sklepie i pochodzi z Anglii...
21.05.2018
Ta trawa to jakaś pomyłka mija 2,5 tyg od siania i praktycznie nic nie wychodzi, podlewana kilka razy dziennie i nic same suche łupinki.
23.04.2018
2 dosadzenia i piękna zielona trawka w całym ogrodzie, bez prześwitów. Trzeba po prostu porządnie sypnąć
17.04.2018
szybciutko rośnie, więc jak chcecie szybko uzupełnić braki i gołe placki w trawniku, bierzcie śmiało
16.04.2018
Jaki ona ma piękny kolor! Długo odczekałam, że stara niemal cała zeszła, resztę przeorałam grabiami. Ta nowa jest cudna.
12.04.2018
Super trawka na uzupełnienie braków w trawniku w miejscach, gdzie się wydeptała z biegiem czasu.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Zakładanie trawnika krok po kroku

 • Ogród

  Mulczowanie trawnika - kiedy wykonać?

 • Ogród

  Rodzaje traw ozdobnych

Ocena i komentarz dla:

Trawa uniwersalna Verve 1,5 kg na 60 m2