Produkty

Trzepaczka metalowa

Kliknij aby powiększyć

Trzepaczka metalowa

Kod: 403897

|
Trzepaczka metalowa znajdzie swoje zastosowanie w każdym domu bądź mieszkaniu. Produktu możesz używać zarówno do usuwania zanieczyszczeń z dywanów, jak i z koców bądź wycieraczek. Trzepaczkę wykonano z metalu, dzięki czemu pozostaje odporna na odkształcenia. Smukły kształt produktu pozwoli na jego przechowywanie nawet w niewielkiej szafce.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

85 cm

Długość opakowania

3 cm

Szerokość opakowania

28 cm

Waga brutto

0.205 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

usuwanie zanieczyszczeń z dywanów, koców, wycieraczek

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

926702ME

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

metal

Kolor producenta

niebieski, czerwony
Trzepaczka metalowa to praktyczne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie w każdym domu bądź mieszkaniu. Przy użyciu produktu w szybki i łatwy sposób możesz pozbyć się kurzu oraz brudu znajdującego się we włosiach nie tylko dywanu, ale również koca czy wycieraczki. Trzepaczka została wykonana z trwałego metalu – dzięki temu nie musisz się obawiać, że ta złamie się podczas usuwania nieczystości. Produkt jest bardzo lekki, dlatego też możesz wygodnie zmieniać miejsce jego zastosowania oraz przechowywania. Urządzenie jest poręczne – żaden z domowników nie powinien mieć więc problemów z jego użytkowaniem. Trzepaczka posiada smukły kształt, w związku z czym z łatwością zmieści się nawet w niedużym schowku lub szafce.
Ocena
3 komentarze
28.07.2016
Nie ma to, jak stara poczciwa trzepaczka
03.02.2016
Taką trzepaczkę to ze świecą szukać. Niby zwykła, a nwet w osiedlowych agd nazwijmy to tak, to nie ma. Mam od was i sprawdza się. Żadne pranie nie zastąpi dobrze wytrzepanego dywanu!!!!!
14.07.2015
nie ma to jak porządna tradycyjna trzepaczka... przyznam się szczerze, że trochę zapomniałam o trzepaniu dywanów i tylko je prałam - szybko się niszczyły i traciły przyjemną strukturę... więcej już nie popełnię tego błędu :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Twoja domowa wizytówka - wycieraczka przed drzwiami

 • Wykończenie

  Wycieraczka z drewna – jak ją wykonać samodzielnie

 • Urządzanie

  Wycieraczki – która zatrzyma brud najlepiej?

Ocena i komentarz dla:

Trzepaczka metalowa