Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tuleja wentylacyjna Gamet kwadratowa mosiądz antyczny

Tuleja wentylacyjna Gamet kwadratowa mosiądz antyczny

18,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tuleja wentylacyjna to specjalny otwór, który jest montowany w drzwiach łazienkowych. Produkt stosuje się w celu zachowania prawidłowej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Tuleja ma kwadratowy kształt i jest w kolorze mosiądz antyczny, dzięki czemu jest nie tylko elementem funkcjonalnym, ale i zdobniczym. Produkt został wykonany ze stopu cynku i aluminium, dzięki czemu cechuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Tuleja wentylacyjna to specjalne akcesorium, przeznaczone do montażu w drzwiach łazienkowych. Ze względu na odpowiednie właściwości fizyczne, umożliwia sprawny przepływ powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Produkt posiada charakterystyczny, kwadratowy kształt, dlatego warto dobrać do niego klamkę o podobnym szyldzie. Całość będzie się wtedy estetycznie prezentować. Tuleja wentylacyjna jest w kolorze mosiądz antyczny, dzięki czemu nada drzwiom eleganckiego charakteru. Produkt będzie dobrze wyglądać we wnętrzach urządzonych w sposób klasyczny i nowoczesny. Tuleja wentylacyjna jest uniwersalnym akcesorium, dlatego nadaje się do różnych aranżacji. Producent posiada również inne wersje kolorystyczne z tej samej kolekcji.

     Specyfikacja techniczna

     KolorMosiądz antyczny
     Kod produktu5901304480008