icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo

Tuleje rozporowe Diall mosiężne M10 4 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tuleje rozporowe Diall mosiężne M10 4 szt.
12,98
/ opak.
3,25
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Mosiężne tuleje rozporowe ułatwiają montaż szafek, półek czy karniszy. Dzięki nim łatwiej zamontujesz sprzęty na ścianach z twardych materiałów. Po wywierceniu otworu należy umieścić w nim tuleję, dzięki czemu śrubę musisz wkręcić już na mniejszą głębokość, co znacznie ułatwia montaż czy późniejsze zdejmowanie i ponowne zakładanie szafek.

  Cechy i zalety

  Tuleje rozporowe służą do mocowania śrub metrycznych w twardych materiałach ściennych, takich jak cegły i beton. Dzięki temu drobnemu elementowi twoje sprzęty będą lepiej i na dłużej trzymały się podłoża. Po zamocowaniu w otworze kotwy montaż staje się łatwiejszy, bo śrubę musisz umieścić już na mniejszej głębokości. Dzięki temu prace przebiegają szybciej. Łatwiej zamontujesz też inne sprzęty na tym samym miejscu w przyszłości lub zdejmiesz szafki czy półki, by potem założyć je z powrotem. Kotwy najczęściej stosuje się do mocowania kuchennych szafek, karniszy, szaf wnękowych czy regałów i półek. Na specjalne wyróżnienie zasługuje trwały materiał, z jakiego wykonana jest tuleja – mosiądz to stop wysoce trwały, ma właściwości uniemożliwiające korozję, a tuleja ma dobrą jakość.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu34mm
   Maksymalne obciążenie100kg
   Typ opakowaniaOpakowanie
   MateriałMosiądz
   Kod produktu3663602926726