Produkty
image
image
image
DLA LICZNEJ RODZINY
Bez względu na to, jak często korzystasz z łazienki, musi być ona funkcjonalna. Dobrze też, by łączyła nowoczesny styl z wygodą użytkowania – tylko w ten sposób zapewni rodzinie z dziećmi odpowiedni komfort. Należy ją zaprojektować z myślą o porannej toalecie – wydzielenie stref dla dzieci i dorosłych pomoże rozwiązać kłopot z kolejką. Dzięki temu wszyscy będą mogli korzystać z łazienki w tym samym czasie.
Powierzchnia łazienki: 7 m2
Łazienka Luizy i Marka. Miejsce dla każdego
Powiększenie rodziny często oznacza konieczność wprowadzenia zmian w łazience. Kiedy dzieci są jeszcze małe, trzeba wziąć pod uwagę, że korzystanie z toalety, czy kąpiel będzie odbywać się w powiększonym gronie. Co sprawia najwięcej trudności w aranżowaniu takiego pomieszczenie? Kłopotliwe jest przede wszystkim urządzenie funkcjonalnej i przestronnej łazienki z odpowiednią liczbą półek oraz schowków. Nie musisz się jednak martwić – sprawdź nasz pomysł na łazienkę i ciesz się funkcjonalnym pomieszczeniem.
Nasze rekomendacje
Duża łazienka – aranżacje. Przestrzeń dla każdego.
W zaprojektowanej łazience istnieje specjalna strefa, w której dzieci mogą się umyć, wysuszyć i ubrać. W tym samym czasie rodzice mogą wziąć prysznic, a jednocześnie pilnować swoich pociech.

Przestrzeń na kosmetyki i akcesoria
Praktycznym rozwiązaniem są dwie umywalki w łazience. Nie musisz jednak kupować różnych modeli – podwójna umywalka Imandra sprawi, że poranna toaleta będzie przebiegać sprawnie i bezproblemowo. Zarówno rodzice, jak i dzieci będą mogli jednocześnie umyć ręce, twarz i zęby. Co więcej, ta płytka umywalka ceramiczna ma sprytnie umieszczoną rurę odpływową, pod którą znajdują się w pełni wysuwane szuflady z mnóstwem miejsca do przechowywania. Są one wystarczająco głębokie, by pomieścić ręczniki i zabawki dla dzieci.

Zobacz produkty ›
Prysznic
Nasza kolekcja kabin prysznicowych Beloya doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o nietypowym kształcie. A fakt, że kabiny otwierają się na dziewięć różnych sposobów, sprawia, że każdy znajdzie idealnie dopasowane rozwiązanie dla siebie i całej rodziny. Solidny i wytrzymały mechanizm przesuwania został stworzony z myślą o częstym użytkowaniu, dzięki czemu doskonale sprawdza się w łazienkach, z których korzysta kilka osób.

Czas na kąpiel
W ściance działowej pomiędzy prysznicem a wanną umieszczono jeden dopływ wody, dzięki czemu można jednocześnie brać prysznic i kąpiel. Ławeczkę Nantua wykorzystasz w czasie kąpieli dzieci – dzięki temu możesz swobodnie usiąść i pilnować swoich pociech.

Zobacz produkty ›
Łazienka, z której jesteśmy dumni
Prezentowana łazienka to idealne rozwiązanie dla dużej rodziny. Pozwala ona na jednoczesne korzystanie z niej zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Dodatkowe, kompaktowe szafki i schowki oraz ścianka działowa zwiększają funkcjonalność całego pomieszczenia i dodają mu nowoczesności. Dzięki temu poranne przygotowania są łatwiejsze do zorganizowania i spokojniejsze – to zalety funkcjonalnej łazienki. Dwie umywalki to praktyczne rozwiązanie, które usprawnia życie rodziny. Podobnie zresztą jak wanna i prysznic w jednej łazience – takie zestawienie pozwala skrócić poranne i wieczorne kolejki.

Poznaj jeszcze inne nasze pomysły na aranżację łazienki.

Zobacz ›
PRODUKTY Z ARANŻACJI
pokaż więcej zwiń