Produkty

Tynk gipsowy ręczny Knauf Goldband 25 kg

Kliknij aby powiększyć

Tynk gipsowy ręczny Knauf Goldband 25 kg

Marka: Knauf

Marka: Knauf

Kod: 904627

|
Ręczny tynk gipsowy Knauf Goldband to znakomity wybór dla inwestorów planujących remont. Doskonale sprawdzi się do wyrównania krzywych ścian, otynkowania glifów wokół nowo wstawionych okien lub drzwi, albo do wypełnienia bruzd, które powstały podczas wymiany instalacji elektrycznej lub wodno-kanalizacyjnej. Może być również stosowany do położenia nowych tynków, jeśli inwestor chce w swoim domu wykonać tynki samodzielnie i nie posiada agregatu
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

12 x 35 x 52 cm

Długość opakowania

32 cm

Wysokość opakowania

13 cm

Szerokość opakowania

53 cm

Waga brutto

25 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Wydajność

13 kg/m2/15mm

Ilość warstw

1

Powierzchnia aplikacji

szorstkie podłoża, tynki podkładowe i beton

Czas schnięcia

14 dni przy grubości 10 mm

Grubość warstwy

do 50 mm

Parametry indywidualne

Marka

Knauf

Okres używania

6 miesięcy od daty produkcji

Nr referencyjny

96107
Knauf Goldband to fabrycznie przygotowana sucha zaprawa gipsowa przeznaczona do tynkowania całych powierzchni ścian lub wypełniania ubytków na wszelkich podłożach mineralnych, takich jak beton komórkowy, pustaki ceramiczne, a także stare tynki gipsowe i cementowo-wapienne po wcześniejszym zagruntowaniu środkiem gruntującym. Może być nakładany od 8mm do 50mm. Ręczna technologia wykonania umożliwia również kształtowanie struktury tynku przed jego wyschnięciem. Jak każdy tynk gipsowy Knauf Golbdand reguluje wilgotność powietrza we wnętrzach dzięki właściwościom higroskopijnym gipsu, który pochłania nadmiar wilgoci, jeśli powietrze jest zbyt wilgotne oraz oddaje nadmiar wilgoci, jeśli powietrze staje się zbyt suche..
Ocena
1 komentarz
26.03.2019
Bardzo dobry tynk do nakładania ręcznego. Samemu można go nakładać bez doświadczenia na listwach tynkarskich. Jak się raz listwy dobrze wyprowadzi to sama praca z tym materiałem to już sama radość że idzie tak prosto i łatwo. Idealnie nadaje się do prostowania ścian w naszych domach. Sam nie mam w tynkowaniu żadnego doświadczenia a tynki prostowałem w domu i po wyschnięciu nałożyłem dwie warstwy gładzi finish i ścianki są idealne gładkie. Polecam ten produkt.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak wybrać tynk do piwnicy

 • Budowa

  Tynki do wnętrz – jakie wybrać?

 • Budowa

  Jak oszacować koszty remontu domu?

Ocena i komentarz dla:

Tynk gipsowy ręczny Knauf Goldband 25 kg