Produkty

Tynk gipsowy ręczny Knauf Goldband 25 kg

Kliknij aby powiększyć

Tynk gipsowy ręczny Knauf Goldband 25 kg

Marka: Knauf

Marka: Knauf

Kod: 904627

|
Tynk gipsowy ręczny doskonale sprawdzi się podczas remontowania Twojego mieszkania. Przeznaczony jest do nakładania na ściany, na których tworzy gładką i równą powłokę, idealnie przystosowaną do malowania, tapetowania lub kafelkowania. Charakteryzuje się łatwym sposobem użycia, ponieważ do jego aplikacji będą Ci potrzebne jedynie podstawowe narzędzia tynkarskie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

12 x 35 x 52 cm

Długość opakowania

32 cm

Wysokość opakowania

13 cm

Szerokość opakowania

53 cm

Waga brutto

25 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Wydajność

0.85 kg/m2/mm

Ilość warstw

1

Powierzchnia aplikacji

szorstkie podłoża, tynki podkładowe i beton

Czas schnięcia

7 dni

Grubość warstwy

45 mm

Parametry indywidualne

Marka

Knauf

Okres używania

6 miesięcy od daty produkcji

Nr referencyjny

96107
Tynk gipsowy ręczny to sucha zaprawa przeznaczona do samodzielnego przygotowania. Wykorzystasz go podczas tworzenia gładkich powierzchni na ścianach w Twoim mieszkaniu. Doskonale sprawdza się jako podłoże pod różne materiały wykończeniowe – farby, tapety, tynki dekoracyjne lub kafelki. W związku z tym możesz wykorzystać go w dowolnych pomieszczeniach, niezależnie od ich przeznaczenia. Produkt jest łatwy w użyciu – wystarczy wymieszać go z wodą w odpowiednich proporcjach oraz nałożyć na wybrane powierzchnie za pomocą podstawowych narzędzi tynkarskich. Odnawiane podłoża powinny zostać wcześniej oczyszczone. Wśród naszego asortymentu dostępne są także inne tynki gipsowe, dzięki czemu wybierzesz produkt spełniający Twoje oczekiwania.
Ocena
1 komentarz
26.03.2019
Bardzo dobry tynk do nakładania ręcznego. Samemu można go nakładać bez doświadczenia na listwach tynkarskich. Jak się raz listwy dobrze wyprowadzi to sama praca z tym materiałem to już sama radość że idzie tak prosto i łatwo. Idealnie nadaje się do prostowania ścian w naszych domach. Sam nie mam w tynkowaniu żadnego doświadczenia a tynki prostowałem w domu i po wyschnięciu nałożyłem dwie warstwy gładzi finish i ścianki są idealne gładkie. Polecam ten produkt.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak oszacować koszty remontu domu?

 • Budowa

  Tynki do wnętrz – jakie wybrać?

 • Budowa

  Jak wybrać tynk do piwnicy

Ocena i komentarz dla:

Tynk gipsowy ręczny Knauf Goldband 25 kg