Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Umywalka nablatowa ceramiczna GoodHome Onega 40 cm biała

Kliknij aby powiększyć

Umywalka nablatowa ceramiczna GoodHome Onega 40 cm biała

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 516671

|
Umywalka jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej łazienki. Dobrana też odpowiednio do wystroju wnętrza może oprócz funkcjonalnego dodatku, stanowić również jego ozdobę. Ceramiczna umywalka nablatowa w kolorze białym Onega o oryginalnym, okrągłym kształcie, doskonale uzupełni łazienkę urządzoną w nowoczesnym stylu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

46.5 cm

Wysokość opakowania

21 cm

Szerokość opakowania

45 cm

Waga brutto

5.5 kg

Szerokość umywalki

40 cm

Wysokość umywalki

14 cm

Głębokość umywalki

40 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka

Otwór na baterię

nie

Przelew

nie

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Onega

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

odpływ umywalkowy: otwarty na stałe, aby zapobiec przelaniu się wody przez umywalkę

Nr referencyjny

XML4003-38.5

Parametry fizyczne i wizualne

Rodzaj umywalki

ceramiczna

Kształt umywalki

okrągły

Kolor umywalki

biały
Zapewnienie idealnych warunków do codziennego mycia rąk i zębów to podstawowa funkcja każdej umywalki. Prezentowany model Onega dodatkowo będzie stanowił również element dekoracyjny wnętrza łazienki. Umywalka nablatowa o oryginalnym okrągłym kształcie świetnie wkomponuje się w pomieszczenie urządzone w nowoczesnym stylu. Będzie stanowiła kompatybilny dodatek do wolnostojącej wanny oraz innych mebli łazienkowych w kolorze białym. Prezentowana umywalka ceramiczna została wyposażona w otwarty na stałe odpływ, który zabezpiecza ją przed przelaniem się wody. W szerokim asortymencie sklepów Castorama znajdziesz też inne modele umywalek o różnych parametrach i z łatwością wybierzesz taką, która odpowiada Twojej wizji idealnie urządzonej łazienki.
Ocena
1 komentarz
25.01.2019
Umywalka w tej kwocie z nieszczelnym spustem i uszczelką to nieporozumienie. Niestety trzeba dokupić oddzielny spust umywalkowy, bo ten z zestawu przecieka.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Umywalki łazienkowe - TOP 4 produkty do twojego domu

 • Wykończenie

  Jak wybrać umywalkę? Rodzaje umywalek.

 • Wykończenie

  Umywalki nablatowe i wpuszczane w blat – wady i zalety

Ocena i komentarz dla:

Umywalka nablatowa ceramiczna GoodHome Onega 40 cm biała