Produkty

Wełna Isover KT40 150 mm 7,38 m2

Kliknij aby powiększyć

Wełna Isover KT40 150 mm 7,38 m2

Marka: Isover

Marka: Isover

Kod: 919633

|
Wełna mineralna marki Isover nadaje się do wykorzystania jako element izolacji cieplnej na powierzchniach poddaszy użytkowych i nieużytkowych, konstrukcji szkieletowych, stropów wentylowanych oraz podłóg. Wykonana jest ze szklanych włókien, które posiadają wysoce ognioodporne właściwości, zapewniające ograniczenie strat podczas pożaru.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Grubość wełny: 150 mm

Parametry logistyczne

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Wymiary produktu

1200 x 6150 mm

Grubość wełny

150 mm

Ilość m2 w opakowaniu

7,38 m2

Waga brutto

12.18 kg

Wysokość opakowania

120 cm

Długość opakowania

40 cm

Szerokość opakowania

40 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

izolacja stropów i poddaszy

Klasa reakcji na ogień

A1

Współczynnik przewodzenia ciepła (λ)

0,040 W/mK

Wartość oporu (R)

3,75 m2K/W

Parametry indywidualne

Marka

Isover

Seria

KT40

Nr referencyjny

101203707

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

naturalna wełna mineralna z włókna szklanego
Wełna mineralna Isover to uniwersalny produkt formowany w maty i przeznaczony do izolacji cieplnej budynków. Jego wymiary sprawiają, że nadaje się do wykorzystania na powierzchniach poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropów wentylowanych, podłóg oraz konstrukcji szkieletowych – drewnianych oraz stalowych. Wełna wykonana jest z włókniny szklanej, która dzięki swojej strukturze jest ognioodporna i tym samym zapewnia bezpieczeństwo, zatrzymując rozprzestrzeniający się ogień w pomieszczeniu. Kolejną właściwością jest doskonała izolacja akustyczna – wełna tłumi odgłosy z zewnątrz, zwiększając poczucie komfortu i prywatności na Twojej posesji. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania przyczynisz się do poprawy kondycji środowiska naturalnego, ponieważ produkt poprzez zatrzymywanie ciepła w pomieszczeniu zmniejsza również emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Opakowanie jest bardzo poręczne, więc z łatwością przetransportujesz wełnę na miejsce budowy.
Ocena
9 komentarzy
22.10.2019
Mieszane odczucia. Kupiłem około 17 opakowań. Część ok, bez żadnych problemów, jednak było kilka rolek, które mocno się rozwarstwiały, jakby sprasowane za bardzo... Chyba zależy jaka partię się trafi.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za informację. Cieszymy się, że wełna spełniła Pana oczekiwania, przykro nam jednak, jeśli niektóre rolki sprawiały wrażenie zbyt sprasowanych. Przyjrzymy się tej kwestii bliżej wraz z osobami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie tego działu. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie, gdzie zostanie rozpatrzona.

01.10.2019
Kupiłem dodatkowo 2 rolki tej wełny (15cm) z promocji. O ile kupione w lipcu były ok, tak ta okazyjna nie rozpręża się, ma w porywach 12 do 13 cm. 1 rola się rozwarstwila przy rozwijaniu i wygląda jak szmata. Idzie do zwrotu. Lipa. Nie kupujcie w promocji. 1 gwiazdka za promocyjną.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami komentarzem. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Kwestię te przekażemy osobom odpowiedzialnym za jakość produktów w sklepie, celem jej wyjaśnienia i rozwiązania.

17.04.2018
Przez krótki czas zaczęła nam się pojawiać niewielka pleśń na poddaszu. Po ociepleniu go tym materiałem od razu jest lepiej
29.03.2018
Właśnie dociepliłem poddaszę pierwszą rolką.
Najważniejsza sprawa to trzeba koniecznie dociąć szerokością o 2 cm większą.
Wtedy trzyma się całkiem dobrze pomiędzy krokwiami.
Sznurkowanie niezbędne mimo wszystko.
06.09.2017
Jeśli ocieplić podłoże to tylko tym! Co do poddasza to nie stosowałem
18.10.2015
wełna dobrej jakości. Isover ma całkiem niezłe produkty . Jak się tu trafi na promocje to można ją kupić tanio. grubość dobra do izolacji
05.11.2017
Podana wartość oporu cieplnego nie odpowiada podanemu współczynnikowi przewodzenia ciepła. Jedna z wartości jest wpisana błędnie.
Zatem sklep podaje nieprawdziwe informacje na temat oferowanego produktu.
06.05.2017
jaka jest szerokość? dlaczego nie ma takiej informacji?
27.05.2015
kupiłem do izolacji dachu między krokwiami, bardzo miękka, wręcz szmatowata, bez sznurowania nie chce się trzymać, opada.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Wełna mineralna kontra styropian – porównanie korzyści

 • Budowa

  Budowa domu metodą gospodarczą – zalety i wady

 • Budowa

  Izolacja poddasza - jak zrobić to dobrze?

Ocena i komentarz dla:

Wełna Isover KT40 150 mm 7,38 m2