Produkty

Wiata na drewno kominkowe 190 x 60 cm

Kliknij aby powiększyć

Wiata na drewno kominkowe 190 x 60 cm

Kod: 646505

|
Wiata na drewno kominkowe pasuje do każdego ogrodu przy domu jednorodzinnym. Produkt jest wykonany z drewna sosnowego, dlatego też dobrze komponuje się z zielenią. Wiata pozwala na zabezpieczenie drewna opałowego przed opadami deszczu lub śniegu, jak również przed wilgocią pochodzącą z gleby. Prosty montaż możesz wykonać własnoręcznie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

190 x 60 cm

Długość opakowania

60 cm

Wysokość opakowania

22 cm

Szerokość opakowania

195 cm

Waga brutto

65 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogródki domów jedno- i wielorodzinnych

Impregnacja

ciśnieniowa

Zawartość zestawu

elementy drewniane, okucia montażowe, instrukcja montażu

Przygotowanie powierzchni

wypoziomowane podłoże gruntowe lub ułożona kostka brukowa

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

wiata z podestem

Nr referencyjny

6501

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno sosnowe

Kolor producenta

naturalny
Wiata na drewno kominkowe może być ustawiona w ogrodzie lub na działce w celu zabezpieczenia drewna kominkowego przed opadami deszczu lub śniegu. Produkt został wykonany z drewna sosnowego, dzięki czemu jest trwały i zarazem dobrze komponuje się z estetyką terenów zielonych. Wiata posiada podest, który zabezpiecza drewno przed wilgocią pochodzącą z gleby. Proces montażu odznacza się prostotą, dlatego też przy pomocy instrukcji niezbędne czynności wykonasz własnoręcznie, bez konieczności korzystania z usług fachowca. Po zamontowaniu wiaty w ogrodzie możesz cieszyć się suchym drewnem bez względu na warunki pogodowe panujące na zewnątrz. W razie potrzeby wiatę można pomalować na dowolny kolor, więc łatwo dopasujesz ją do indywidualnych potrzeb.
Ocena
5 komentarzy
02.07.2018
Jeśli ta konstrukcja nie ma zrobić komuś krzywdy to musi być przykręcona bokiem do czegoś stabilnego. Gdy nie ma takiej możliwośći należy dodać w płaszczyźnie tylnej przekrzyżowania choćby z wytrzymałego drutu ( wzór koperty) co zapobiegnie złożeniu w bok . Całkowite wypełnienie zachowa sztywność na skutek tarcia ale gdy zaczniemy układać albo w trakcie opróżniania nieszczęście gotowe!
06.11.2017
cena nie za wysoka za fajną konstrukcję. trzeba pamiętać żeby tylko solidnie zamontować i najlepiej jakies murowane oparcie i będzie dobre miejsce do przechowywania drewna
30.01.2017
Dostawiłem do ogrodzenia, bo mam murowane. Bardzo fajny pomysł na przechowywanie drewna!
25.09.2015
Mamy domek na obrzeżach miasta i takiej właśnie wiaty szukałem. Jest solidna i niewielka, dlatego trzymam tam drewno do kominka. Miałem zapędy, żeby zrobić taką sam, ale za taką cenę nie ma sensu się wysilać.Pozdrawiam, Marek
17.06.2015
chciałem coś takiego sam zrobić, ale skońćzyło się na zmarnowanych deskach i wielu bluzgach :( nie każdy budować może. trochę mi szkoda wydanych pieniędzy, ale wiatka naprawdę jest w porządku, widać że to nie byle bubel. :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Przepisy ochrony środowiska a stawianie budynków

 • Ogród

  Budowa wiaty garażowej

 • Ogród

  Drewniane dekoracje ogrodowe, które możesz wykonać samodzielnie

Ocena i komentarz dla:

Wiata na drewno kominkowe 190 x 60 cm