Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Wieszaczek drewniany Goodhome Nantua naturalny

Kliknij aby powiększyć

Wieszaczek drewniany Goodhome Nantua naturalny

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 520962

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • wykonany z drewna
 • dostępny w kilku kolorach
 • pasuje do innych produktów z serii
Wieszaczek drewniany Nantua naturalny to element, który będzie ozdobą każdej łazienki. Produkt jest dostępny w kilku kolorach, dzięki czemu z pewnością będziesz mógł wybrać odpowiedni dla siebie odcień. Wieszaczek pasuje do innych produktów z serii Cooke&Lewis Nantua. Dzięki temu możesz skompletować zestaw pasujących do siebie elementów i uzyskać spójny wystrój wnętrza.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

9 cm

Wysokość opakowania

6 cm

Szerokość opakowania

12 cm

Waga brutto

0.08 kg

Wymiary produktu

szer. 5 x wys. 5 x gł. 5 cm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wyposażenie łazienki

Udźwig

0,5 kg

Liczba haczyków

1

Sposób montażu

przykręcany

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Nantua

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

HK1801220

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno

Kolor producenta

naturalny
Naturalne detale takie jak drewno czy kamień to bardzo modne i stylowe elementy wystroju wnętrza. Z tego powodu wieszaczek drewniany Nantua naturalny będzie doskonałym dopełnieniem aranżacji niejednej łazienki. Dzięki niemu wnętrze będzie funkcjonalne. Ponadto w prosty sposób utrzymasz w nim porządek. Wieszaczek drewniany Nantua naturalny jest w pełni wykonany z drewna. Dodatkowo jest dostępny w kilku kolorach, co jest jego dużą zaletą. Bez problemu będziesz mógł wybrać preferowany odcień elementu. Kolejną zaletą wieszaczka jest to, że pasuje do innych produktów z serii Nantua. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki asortymenty wieszaczków. Możesz wykorzystać je na etapie urządzania swojej łazienki.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Funkcjonalne akcesoria łazienkowe – jakie wybrać?

 • Urządzanie

  Akcesoria łazienkowe – stojące czy mocowane?

 • Urządzanie

  13 pomysłów na przechowywanie w małej łazience

Ocena i komentarz dla:

Wieszaczek drewniany Goodhome Nantua naturalny