Produkty

Wieszak płaski ES 60 x 225 mm

Kliknij aby powiększyć

Wieszak płaski ES 60 x 225 mm

Kod: 911924

|
Stalowy wieszak płaski ES ułatwi prace montażowe związane z wykonaniem sufitu podwieszanego. Element przymocujesz do stropu, tak by na nim zamontować system profili metalowych, które utrzymują płytę gipsowo-kartonową. Dzięki wykonaniu ze stali ocynkowanej, produkt jest wytrzymały, a także odporny na niszczące działanie korozji.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Długość elementu: 225 mm

Parametry logistyczne

Długość elementu

225 mm

Długość opakowania

51 cm

Wysokość opakowania

0.1 cm

Szerokość opakowania

2.5 cm

Waga brutto

0.062 kg

Grubość blachy

1 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

sucha zbudowa w systemie g - k, sufity podwieszane

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

gramatura ocynku od 150 gr/m2

Nr referencyjny

28WNP22500

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal ocynkowana
Wieszak płaski ES to praktyczny produkt, który sprawdzi się podczas montażu płyt gipsowo-kartonowych. Płyty są mocowane na konstrukcji ze specjalnych, stalowych profili – to właśnie te elementy zamocujesz za pomocą wieszaka płaskiego do stropu. Produkt ustabilizuje kształtowniki, które tworzą ruszt sufitu, co przełoży się na trwałość zamocowanej płyty. Element wykorzystasz do wykończenia pomieszczeń domowych oraz biurowych, nadając im elegancki charakter. Wieszak został wykonany z trwałego materiału, jakim jest stal ocynkowana. Dzięki powłoce produkt jest zabezpieczony przed działaniem korozji, dlatego zachowa swoje właściwości przez długi czas. W prezentowanej ofercie znajdziesz także wieszak w innym rozmiarze.
Ocena
3 komentarze
30.06.2018
Wieszak ok, ale cena... masakra. Dosłownie x4. Cena standardowa to około 60gr. Biorąc pod uwagę, że sporo akcesoriów się kupuje do sufitów to potrafi znacznie podnieść cenę remontu, bo inne wieszaki i łączniki również w znacznie zawyżonych cenach. Nie patrzcie wyłącznie na cenę karton-gipsu i profili. Zysk ukryty w akcesoriach.
29.03.2016
stal jest dobra, więc i wieszak jest dobry. Moim zdaniem jest droższy, bo jest ocynkowany i ma się pewność, że go rdza nie ruszy. Moim zdaniem można dać złotówkę więcej i mieć ten, lepszy produkt
04.03.2016
powiem że raz kupowałem w castoramie wieszaki i musiałem dokupić póżniej w małym sklepie i podobne wieszaki tylko jeszcze z mocnejszejszej stali kosztowały mnie o połowe ceny mniej tu jest 1,64zł a ja kupiłem za 0,59zł byłem w szoku ze tyle przepłaciłem ;/;/;
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak wykonać łuk drzwiowy?

 • Budowa

  Narzędzia i akcesoria do zabudowy z płyt g-k

 • Budowa

  Do czego służą profile ścienne

Ocena i komentarz dla:

Wieszak płaski ES 60 x 225 mm