icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo

Wkładka Smith & Locke 35 x 40 mm mosiądz

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 35 x 40 mm mosiądz
46,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Powszechnie stosowanym mechanizmem zabezpieczającym drzwi jest wkładka bębenkowa. Jej prosta konstrukcja stanowi skuteczne zabezpieczenie antywłamaniowe. Ponieważ produkt został wykonany z mosiądzu, wolno się z używa, a jednocześnie jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jego zaletę stanowi również łatwy montaż. W zestawie do wkładki dołączone są 3 klucze.

  Cechy i zalety

  W Twojej okolicy często zdarzają się kradzieże? Zdecyduj się na proste w montażu, lecz skuteczne zabezpieczenie drzwi wewnętrznych lub elementów zewnętrznych, np. bram, furtek czy rolet, w postaci prezentowanej wkładki bębenkowej. Ten powszechnie stosowany mechanizm wykonany z mosiądzu rzadko ulega uszkodzeniom mechanicznym oraz nie wypacza się w wyniku częstego użytkowania. Jest także niepodatny na działanie warunków atmosferycznych. Bez problemu zamkniesz go z obu stron na klucz. Dzięki tym cechom znajduje zastosowanie jako zabezpieczenie nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w biurach oraz firmach. Zakładając nową wkładkę do zamka, musisz pamiętać, by była dopasowana wymiarem do drzwi. Od tego zależy również jej skuteczność. Szeroki wybór znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMosiądz
   KolorMosiądz
   Kod produktu3663602836056