Produkty

Wkręt PFS Diall do więźby z kołnierzem 8 x 160 mm 1 szt.

Kliknij aby powiększyć

Wkręt PFS Diall do więźby z kołnierzem 8 x 160 mm 1 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 115810

Dodaj pierwszą opinię!

|
Podczas budowy domu lub wznoszenia innych konstrukcji mogą Ci się przydać wkręty PFS. Tego rodzaju artykuły metalowe są przeznaczone do wykonywania trwałych mocowań i łączeń. Wykorzystasz je do montowania więźby dachowej, a także płyt wiórowych czy OSB. Dzięki temu, że posiadają łby typu torx, stanowią łatwe do wkręcania i mało inwazyjne wkręty do drewna.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

0.8 cm

Długość opakowania

16 cm

Szerokość opakowania

0.8 cm

Waga brutto

0.038 kg

Średnica elementu

8 mm

Długość elementu

160 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

mocowanie konstrukcji więźby dachowej, elementów drewnianych, płyt wiórowych, płyt typu OSB

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Rodzaj łba

torx

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

B-S-DL-CS80160

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Możesz szybko i łatwo połączyć elementy drewniane lub je zamocować za pomocą wkrętów PFS. Są to specjalnie wyprofilowane artykuły metalowe, które nadają się do montażu więźby dachowej lub płyt wiórowych i OSB. Przydadzą Ci się zatem podczas wznoszenia różnego rodzaju konstrukcji i budowania czy remontowania rozmaitych obiektów – budynków mieszkalnych i usługowych bądź elementów przestrzeni publicznej. Wkręty te posiadają łby typu torx, co usprawnia wkręcanie i jest bardzo mało inwazyjne dla końcówek narzędzi – tak zwanych bitów. Gniazda te są tak wyprofilowane, żeby zapobiec ich uszkodzeniu przy użyciu nieprawidłowej nasady wiertarki. Dzięki temu, że wkręty te posiadają optymalną geometrię gwintu do drewna, zapewniają Ci jego szybkie łączenie.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Wkręty do poziomowania łat

 • Narzędzia i artykuły

  Jak dobrać wkręty do różnych rodzajów ścian?

 • Narzędzia i artykuły

  Wkręty specjalistyczne - rodzaje i zastosowanie

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Wkręt PFS Diall do więźby z kołnierzem 8 x 160 mm 1 szt.