Produkty

Wspornik Form 40 cm szary

Kliknij aby powiększyć

Wspornik Form 40 cm szary

Marka: Form

Marka: Form

Kod: 104909

|
Wspornik to niewielki element, który użyjesz, aby przymocować półkę do regału warsztatowego. Wykonanie z metalu nadaje mu trwałość i chroni przed odkształceniem – dzięki temu możesz bez obaw przechowywać na półce ciężkie narzędzia. Produkt nie jest też podatny na korozję, co pozwala Ci na bezawaryjne korzystanie z niego przez dłuższy czas.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

1.2 cm

Wysokość opakowania

40 cm

Szerokość opakowania

5.5 cm

Waga brutto

0.22 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

magazyn, sklep, pomieszczenia archiwizacyjne, spiżarnia, warsztat, garaż, itp.

Sposób montażu

za pomocą śrub

Parametry indywidualne

Marka

Form

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

TG-SM-WSPORNIK/40

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal malowana

Kolor producenta

szary
Wspornik wykonany z twardej stali malowanej na szaro. Wspornik stanowi element montażowy regałów służący do zbudowania półki regałowej. Może być zastosowany w systemie indywidualnego, modułowego regału magazynowego. Ze wspornikiem zastosować można różnego rodzaju i różnej grubości płyty metalowe, drewniane, paździerzowe lub inne. Metal, z którego został wykonany jest bardzo wytrzymały i odporny na wyginanie, dzięki czemu stworzony z niego regał cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, które mogłyby się pojawić z uwagi na dużą wagę utrzymywanych ciężarów. Dodatkowo wyróżnia się on dużą solidnością konstrukcji oraz stabilnością. Z jego pomocą elastycznie zagospodarujesz każdą powierzchnię magazynową, sklepową lub warsztatową.
Ocena
3 komentarze
04.01.2019
Na naklejki narzeka ten kto nie zna sposobu na usuwanie tego typu naklejek. Jest bardzo wiele produktow z naklejonymi kodami kreskowymi bezposrednio na obudowe. Rozpuszczalnik nie jest zalecany bo moze uszkodzic powierzchnie. Najlepiej kupic sprey do usuwania naklejek. Psik. I za 15-30 sekund mozna juz naklejke oderwac. Pozdrawiam :) A jesli chodzi o sam wspornik to jest dobrej jakosci. Produkowany dla Castoramy przez jednego z lepszych producentow w branzy. Pozdrawiam.
16.12.2016
Spróbuj rozpuszczalnikiem u mnie szybko sobie poradził z naklejką
14.12.2016
Regał fajny, koncepcja też niczego sobie, gdyby nie jeden niezwykle denerwujący szczegół - ponaklejane śmieci. Można w paczkę włożyć luzem kartkę z parametrami, a na kątownikach nakleić kody kreskowe od spodu - małe, a nie na pół półki. Poza tym regał składa się w 20 minut, a oczekiwanie na odmoczenie tego syfu trwa godzinę.
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Meblościanka wczoraj i dziś

 • Urządzanie

  Jak przechowywać warzywa z działki

 • Wykończenie

  Urządzanie Jak dbać o metalowe meble?

Ocena i komentarz dla:

Wspornik Form 40 cm szary