Produkty

Wycieraczka 60 x 90 cm czerwona

Kliknij aby powiększyć

Wycieraczka 60 x 90 cm czerwona

Kod: 427929

|
Wycieraczka to sprawdzony sposób na zmniejszenie ilości zanieczyszczeń przedostających się do mieszkania bądź lokalu. Dzięki wysokiej estetyce wykonania, produkt prezentuje się bardzo atrakcyjnie i jest dyskretną wizytówką pomieszczenia. Wycieraczkę wykonano z polipropylenu, który cechuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne – dzięki temu długo będzie wyglądać jak nowa. Czerwony kolor produktu z łatwością ożywi każdy korytarz. Dostępne są również inne warianty kolorystyczne.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

1 cm

Długość opakowania

90 cm

Szerokość opakowania

60 cm

Waga brutto

1.34 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

korytarze, przy wejściach do pomieszczeń

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

PP / guma

Kolor producenta

czerwony
Wycieraczka pozwoli uchronić pomieszczenie przed zanieczyszczeniami przynoszonymi z zewnątrz. Produkt wykonano z dużą dbałością o szczegóły, dzięki czemu spełni nie tylko funkcje praktyczne, ale również stanie się dyskretną ozdobą i wizytówką mieszkania, gabinetu czy też sklepu. Dodatkowo, wycieraczka zabezpieczy podłogę przed śladami ścierania – dzięki temu powierzchnia na dłużej zachowa atrakcyjny wygląd. Produkt został wykonany z polipropylenu, który jest odporny na szkodliwe działanie wody – dlatego też jego forma nie zmieni się nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych, kiedy domownicy oraz goście często przychodzą w mokrych i ubłoconych butach. Wycieraczka została wykończona w czerwonym odcieniu, dzięki czemu będzie ciekawym elementem dekoracyjnym. Dostępne są również inne warianty kolorystyczne produktu, spośród których szybko wybierzesz odpowiedni model.
Ocena
1 komentarz
04.10.2017
wycieraczka dobrej jakości, estetycznie się prezentuje, a co najważniejsze, dość dobrze zbiera brud, przez co się oczywiście brudzi. ale taka jej rola :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Wycieraczka z drewna – jak ją wykonać samodzielnie

 • Wykończenie

  Nakładki na schody - rodzaje i właściwości

 • Urządzanie

  Wycieraczki – która zatrzyma brud najlepiej?

Ocena i komentarz dla:

Wycieraczka 60 x 90 cm czerwona