Produkty

Warszawa 18.12.2019

Wygodny przewóz dużych zakupów z Castoramy

Kupujesz wannę, drzwi, a może kominek? Przyjechałeś autem osobowym na zakupy, a chcesz je zabrać od razu ze sobą? Z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów Castorama ułatwia transport zakupów o dużych gabarytach klientom nieposiadającym dużego auta. Dzięki aplikacjom TrafiCar i CityBee w prosty sposób można wynająć samochody transportowe na godziny spod wybranych sklepów sieci. Teraz bez utrudnień przetransportujemy wielkogabarytowe produkty zakupione w sklepie.

Na parkingach wybranych sklepów Castorama łatwo dostrzec specjalnie przygotowane miejsca parkingowe dla samochodów dostawczych dostępnych dla każdego. Dzięki współpracy z aplikacjami TrafiCar i CityBee, każdy posiadacz prawa jazdy kategorii B może bez przeszkód skorzystać z możliwości przewiezienia nawet największych zakupów. Duże wymiary samochodu umożliwiają transport np. wanny, kabiny prysznicowej, skrzydeł drzwiowych, mebli łazienkowych, palety cementu czy większych sprzętów budowlanych.

Wypożyczenie auta jest bardzo proste i szybkie, wystarczy pobrać jedną z aplikacji na urządzenie mobilne, zarejestrować się i skorzystać z wypożyczonego transportu. Rejestracja i weryfikacja nowego użytkownika trwa zaledwie kilka minut. Aplikacja lokalizuje dostępne pojazdy i określa obszary korzystania. Samochód otwiera się za pomocą aplikacji, kluczyki znajdują się w środku, a płatność następuje automatycznie po zakończeniu wynajmu. Przy korzystaniu z wypożyczenia samochodu na minuty nie trzeba przejmować się przeglądami technicznymi, ubezpieczeniem i garażowaniem. Usługa ta jest już dostępna w kilkunastu sklepach Castorama min. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i będzie rozszerzana na inne lokalizacje. Klienci doceniają tę usługę i coraz częściej z niej korzystają, podczas dokonywania zakupów.

Wiemy, że w czasie remontu trudno jest przemyśleć wszystkie rozwiązania, które usprawniłby jego przebieg, dlatego z myślą o naszych klientach stworzyliśmy i upowszechniamy Carsharing. Możliwość skorzystania od ręki z samochodów dostawczych, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji, jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dlatego chętnie dołączyliśmy tę opcję, do szerokiego wachlarza usług dostępnych dla naszych klientów. Carsharing dostępny jest w wybranych miastach w Polsce i spotyka się z dużym zainteresowaniem – co bardzo nas cieszy. – mówi Sylwia Zych, kierownik ds. doświadczenia klienta Castorama.

Poza kosztami wypożyczenia samochodu nie ma konieczności opłaty za paliwo, ubezpieczenia i kaucji. Opłata opiera się jedynie na czasie trwania wynajmu i przejechanych kilometrach. Wynajem auta można zakończyć w wyznaczonej przez aplikacje strefie. Istnieje możliwość przewozu zakupów dostawczakiem do innego miasta, w którym dostępna jest usługa.