Produkty

Szafki łazienkowe

W Castoramie znajdziesz różne rodzaje szafek do łazienki, które wyróżniają się przede wszystkim funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Dzięki głębokim szufladom i specjalnym pojemnikom pomieścisz wszystkie niezbędne w łazience przybory. Dzięki walorom estetycznym naszych mebli stworzysz przestrzeń przyjazną również dla oka. Klasyczna biel, niebanalna szarość, eleganckie drewno a może niebiański błękit? Te i wiele innych odcieni mebli znajdziesz w naszych sklepach.  

Nasze kolekcje mebli łazienkowych

Umywalki i baterie łazienkowe

Jaką umywalkę wybrać? Różnią się od siebie kształtem, wielkością, głębokością oraz materiałem, z którego zostały wykonane. Wśród nich znajdziesz m.in. modele przeznaczone do ustawienia na blacie lub szafce, a także te wpuszczane w szafkę. Jeśli zależy Ci na dekoracyjnym efekcie, wybierz umywalkę nablatową. Dodatkowo, takie rozwiązanie, dzięki wysoko wystąjącym krawędziom, pozwoli na wygospodarowanie bezpiecznej i suchej przestrzeni na akcesoria na blacie. Z kolei szafka wraz z umywalką wpuszczaną w mebel stworzy estetyczną, kompatybilną i w pełni praktyczną całość. Nie zapomnij o baterii umywalkowej, która dopełni całość. Wybierz baterię spośród niskich lub wysokich - w zależności od potrzeb.


Kabiny prysznicowe

W zależności od tego, jak dużą przestrzenią dysponujesz w łazience możesz zdecydować się na zakup kabiny prysznicowej lub wanny. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne półokrągłe lub kwadratowe kabiny, jak również nowość – kabinę pięciokątną diamond. Zobacz również kabiny walk-in, dzięki którym możesz zbudować miejsce kąpieli według własnych upodobań. Wśród nowości znajdziesz także kabiny o czarnych profilach, które idealnie wpisują się w trendy wnętrzarskie. Marzysz o relaksie w gorącej wodzie z pianą? Sprawdź nasze wanny. W ofercie znajdziesz te z hydromasażem i bez oraz wanny wolnostojące, które idealnie pasują do łazienek w stylu retro.Nasze kolekcje kabin prysznicowych

WC

Przy wyposażeniu toalety musimy uwzględnić zakup odpowiedniej ceramiki, jak również armatury WC. Jeżeli nie dysponujesz zbyt wielką przestrzenią zdecyduj się na miskę podwieszaną oraz stelaż podtynkowy, który ukryjesz w ścianie. Klasycznym, wciąż najbardziej popularnym wyborem, pozostają kompakty WC stojące. W naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne rozwiązania bezkołnierzowe, dzięki którym można o wiele łatwiej zadbać o czystość i higienę miski WC.