Produkty
Wyposażenie łazienki do 24 rat
Wyposażenie łazienki do 24 rat

1 Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji do 24 rat 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 02.01.2019 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 3000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 3000 zł; całkowita kwota do zapłaty 3000 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 24 mies., wysokość 24 równych rat miesięcznych wynosi 125 zł. Propozycja dotyczy zakupu urządzeń, mebli i akcesoriów łazienkowych oraz płytek ceramicznych na kwotę min. 1500 zł i obowiązuje dla umów zawartych od dnia 02.01.2019 r. do dnia 17.03.2019 r. Zakup w ramach akcji można łączyć z innymi towarami – wówczas Klient zachowuje prawo do skorzystania z propozycji do 24 rat 0%. Lista towarów objętych propozycją dostępna na castorama.pl Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank.

Lista towarów objętych propozycją do 24 rat 0% na wyposażenie łazienki

Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na raty:

  • 1bez zbędnych formalności 2,
  • 2bez poręczycieli,
  • 3bez konieczności wpłaty własnej,
  • 4z możliwością łączenia różnych źródeł dochodów,
  • 5 z okresem kredytowania nawet do 50 miesięcy,
  • 6do 50 000 zł 3 (kredytowana wartość zakupionych towarów).

Możesz skorzystać z dodatkowej dobrowolnej propozycji dotyczącej ubezpieczenia oraz assistance „POMOC NA ZAWOŁANIE”4 czy Pakietu Usług Bankowych.5

2 Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

3 Przykład: kupując towar za 60 000 zł możesz wpłacić 10 000 zł, a pozostałą kwotę towaru możesz spłacić w ratach. Minimalna kwota kredytu wynosi 100 zł.

4 Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU) dostępne w oddziałach Santander Consumer Bank S.A. oraz na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową oraz usługi Assistance zapewnia AWP P&C S.A. Oddział w Polsce. Ochronę ubezpieczeniową w ramach ubezpieczenia M01/PA2017 zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC i/lub CNP Santander Insurance Europe DAC z siedzibą w Dublinie, Irlandia. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia Klient powinien zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU), a szczególnie z zakresem ochrony oraz wyłączeniami i ograniczeniami odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń. Koszty ubezpieczenia są przedstawione w Szczegółowej Umowie Ubezpieczenia oraz Karcie Produktu.

5 https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html

O szczegóły i inne dostępne propozycje pytaj doradcę w Punkcie Usług Finansowych lub sprawdź na www.castorama.pl

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.