Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

Wzór elegancji - kuchnia Artemisia classic zielony

Ciemnozielony kolor frontów z kolekcji Artemisia świetnie współgra z tradycyjnymi aranżacjami. Fronty mają eleganckie matowe wykończenie, a przy okazji są odporne na wysokie temperatury. To funkcjonalny wybór na lata. Jola wiedziała to na długo przed planowanym remontem. Zygmunt nie miał więc innego wyjścia, jak tylko zgodzić się na nieco ekstrawagancki według niego kolor. Ponadczasowy styl i wysoka jakość mebli ostatecznie go przekonały. Jola dumnie patrzy na obszerną strefę roboczą z blatem w marmurowy wzór. Oczami wyobraźni widzi, jak wypieka tu najsmaczniejsze słodkości dla gromadki swoich wnuków.

Wzór elegancji - kuchnia Artemisia classic zielony

Blat Statuario Marble jest estetycznie wykończony, odporny na zarysowania oraz wilgoć. To doskonały wybór do kuchni, w której dużo się dzieje… no może jeszcze nie dziś, ale Jola ma już wszystko zaplanowane. Wyspa świetnie sprawdza się jako miejsce na zjedzenie szybkiego śniadania lub wypicie popołudniowej kawy. Tradycyjne dodatki takie jak dywan i zasłony ocieplają wnętrze, a dzieła sztuki tworzą niepowtarzalny eklektyczny klimat. Dodają pomieszczeniu ciepła i przytulności, które sprzyjają rodzinnym spotkaniom. Wszystko po to, by każdy członek rodziny mógł poczuć się tutaj jak w domu.

Płyta gazowa Cooke&Lewis 60 cm 4 palniki
Zlewozmywak ceramiczny nakładany GoodHome Chadwick 1-komorowy
Wzór elegancji - kuchnia Artemisia classic zielony
W aranżacji wykorzystano meble GoodHome Artemisia classic zielony oraz system korpusów Caraway.
Twoja wymarzona kuchnia - projektowanieTwoja wymarzona kuchnia - projektowanieTwoja wymarzona kuchnia - projektowanieTwoja wymarzona kuchnia - projektowanie

Zobacz pozostałe projekty Doroty