Produkty

Zabezpieczenie rowerowe Smith and Locke 22 x 2000 mm

Kliknij aby powiększyć

Zabezpieczenie rowerowe Smith and Locke 22 x 2000 mm

Marka: Smith and Locke

Kod: 119948

Dodaj pierwszą opinię!

|
Z prezentowanym zapięciem rowerowym pozostawienie jednośladu w miejscu pełnym innych rowerów będzie łatwością. Jest to długa linka, którą wygodnie przeciągniesz pomiędzy innymi pojazdami. Produkt wykonany został ze stalowych segmentów, które cechują się dużą elastycznością. Całość pokryta jest osłonką z PCV chroniącą linkę przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. 2 m

Długość opakowania

9 cm

Wysokość opakowania

28 cm

Szerokość opakowania

18 cm

Waga brutto

1.3 kg

Średnica

22 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

zabezpieczenie roweru przed kradzieżą

Parametry indywidualne

Marka

Smith and Locke

Typ zamka

zapięcie linkowe

Nr referencyjny

ZZ19007

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal, osłona z PCV

Kiedy podjeżdżasz rowerem pod pracę często okazuje się, że przy stojakach brakuje już miejsca na Twój jednoślad? Z łatwością przypniesz go nawet w najbardziej trudno dostępnym miejscu za pomocą prezentowanego produktu. Jest to długa linka o dużej elastyczności. Wykonana została ze stalowych segmentów, które cechują się wysokim stopniem odporności na złamanie i próby przecięcia. Całość pokryta jest osłonką z PCV. Zapewnia ona produktowi ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i powstawaniem korozji. Produkt wygodnie zapniesz i otworzysz za pomocą dostępnego w zestawie kluczyka. W szerokiej ofercie sklepów sieci Castorama znajdziesz znacznie więcej modeli różnych zapięć rowerowych. Sprawdź koniecznie i wybierz najodpowiedniejsze dla siebie!
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Miejsce przyjazne rowerom - jak przystosować przestrzeń wokół firmy?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak dbać o bezpieczeństwo – skuteczna ochrona dobytku przed kradzieżą

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje zabezpieczeń rowerowych – jak wybrać najlepsze?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Zabezpieczenie rowerowe Smith and Locke 22 x 2000 mm