Produkty

Zaczaruj dom na Święta!

Odliczanie do Świąt czas zacząć! Zapoznaj się z naszymi najnowszymi bożonarodzeniowymi dekoracjami i stwórz magiczną kompozycję w swoich wnętrzach. Rozświetl pomieszczenia wyjątkowymi lampkami, wykorzystaj bombki i ozdoby do niebanalnych dekoracji. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku i zainspiruj się!

Styl Art Deco

Ozdoby w stylu vintage nadadzą wnętrzom niebanalnego charakteru prosto z lat 20. XX w. Głębokie bordo i marokański granat skąpane w złotej poświacie, a przede wszystkim odważne, geometryczne kształty.

Styl Skandynawski

Biel, szarość i drewno to nieodzowne kolory ozdób w stylu skandynawskim. Chłodne, lecz eleganckie i stonowane dekoracje sprawią, że Twoje wnętrza zyskają wyjątkowy świąteczny nastrój, rodem z zimnej północy.

Styl Ponadczasowa Tradycja

Kolekcja ozdób w stylu tradycyjnym łączy klasyczny świąteczny wygląd z zielonymi i czerwonymi odcieniami, zrównoważonymi akcentami złota i srebra. Świąteczne dekoracje w takich kolorach to ponadczasowa elegancja.

Styl Kolorowe Święta

Jasny i wesoły motyw, który jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki bajowym postaciom i kolorowej palecie barw ta radosna i przyciągająca wzrok kolekcja stawia zabawę w centrum świątecznych wydarzeń.

Odpowiednia choinka to podstawa!

Zobacz ofertę naszych pięknych choinek oraz dekoracji świetlnych i stwórz niesamowitą świąteczną atmosferę!