Produkty

Zagęszczarka Kaltmann K-ZG90

Kliknij aby powiększyć

Zagęszczarka Kaltmann K-ZG90

Marka: Kaltmann

Marka: Kaltmann

Kod: 204867

|
Zagęszczarka Kaltmann to urządzenie, które wykorzystasz do robót drogowych, ubijania ścieżek i dróg, prowadzenia prac krajobrazowych oraz układania kostki brukowej. Przyrząd wywiera energie na podłoże, sprawiając, że staje się ono zbite i zagęszczone. Sprawdzi się do gleb granulowanych, żwiru, piasku, rozdrobnionego kruszywa, jak i mieszanego podłoża.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

44 x 57 x 85 cm

Długość opakowania

44 cm

Wysokość opakowania

44 cm

Szerokość opakowania

77 cm

Waga brutto

86 kg

Długość płyty

540 mm

Szerokość płyty

420 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

idealna do zagęszczania gleby granulowanej, piasku, żwiru, rozdrobnionego kruszywa i mieszanej gleby

Głębokość zagęszczania

30 cm

Liczba uderzeń

5500 ud./min

Moc maksymalna

6,5 KM

Prędkość posuwu

15 cm/s

Emisja hałasu

105 dB

Poziom drgań

16,25 m/s2

Rodzaj silnika

1-cylindrowy, 4-taktowy silnik spalinowy OHV

Maksymalna głębokość zagęszczenia

30 cm

Parametry indywidualne

Marka

Kaltmann

Gwarancja

12 miesięcy

Rodzaj paliwa

benzyna bezołowiowa

Nr referencyjny

K-ZG90

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal, plastik, aluminium
Zagęszczarka Kaltmann to urządzenie, które przyda się do użytku domowego, jak i prowadzenia profesjonalnych prac. Z pomocą tego urządzenia zwiększysz gęstość podłoża i jego wytrzymałość na nacisk, dzięki czemu będziesz mógł prowadzić dalsze prace konserwacyjne. Luźne podłoże zostaje zbite w taki sposób, by nie dostawała się do niego woda, a także aby ograniczyć puchnięcie, kurczenie i przemieszczanie się gleby. Zagęszczarka sprawdzi się podczas robót drogowych, ubijania ścieżek i dróg, układania kostki brukowej lub prac krajobrazowych. Zagęści glebę granulowaną, żwir, piasek oraz rozdrobnione kruszywo i mieszaną glebę. Narzędzie posiada składany uchwyt, dzięki czemu jego transport i magazynowanie jest ułatwione.
Ocena
34 komentarze
12.09.2019
Super!!! Jeździ jak głupia. Na razie nie mam żadnych uwag.
09.09.2019
Najlepsza zagęszczarka jaka do tej port miałem! Wszystko bez zastrzeżeń.
02.09.2019
Pracuje już 4,5 miesiąca bez chwili przerwy. Oprócz wymiany oleju i filtra nic się nie dzieje. Fajnie ze można kupić taki sprzęt za tak małe pieniądze. Kaltmann to dobra marka mam tez generator - mistrzostwo.
19.08.2019
zagęszczarka zakupiona w celu położenia kostki przed domem. Kostka położona bez problemu również sąsiad się załapał i ma kostkę na podjeździe przed garażem.
18.08.2019
Super sprzęt. Kupiłem na zastępstwo uszkodzonej zagęszczarki a ta chodzi rewelacyjnie lepiej niż ta co miałem. Polecam super wydane pieniądze!!!!
24.07.2019
Potwierdzam rączka do bania lepsze by była prosta i dłuższa większe osoby muszą się pochylać co nie jest komfortowe po całym dniu pracy. Ogólnie ok pali ale musi się rozgrzać i silnik na początku jak by mu było pod górkę nie równo pracuje, jak pochodzi ze dwie godziny to tryb pracy się normuje
15.01.2019
Ludzie uważajcie, kompletna tandeta. Nie polecam, wszystko się sypie , Przepracowała może ze dwie godziny i serwis- płatny. Wróciła, raz odpalona bez roboty i serwis znowu płatny. Nie ma żadnego tłumaczenia. Uważają, że jest źle eksploatowana. Jak może być źle eksploatowana skoro od początku, od dnia zakupu nie pracuje. Nie chce się wierzyć, że można czymś takim handlować i wciskać ludziom taką ciemnotę. Już lepiej dać te pieniądze bezdomnemu- będzie lepszy pożytek. Ostrzegam chłam jakich mało. Proponuje do zagęszczarki dokupić castoramowskie wiaderko. Na pewno się przyda na śrubki wylatujące z zagęszczarki.
29.08.2018
10 minut pracy i SERWIS. Po powrocie 1 godzina pracy i SERWIS . Powrót z SERWISU i 30 min pracy i AWARIA. Łącznie około 2 godzin pracy i trzy tygodnie w SERWISIE.
28.08.2018
Pali od strzała. 0 problemów.
26.08.2018
Przerobione już ok 1000m2 i dalej działa łamana rączka beznadzieja ale ogólnie za te pieniądze warto
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak zaprojektować przydomowe boisko do piłki nożnej

 • Narzędzia i artykuły

  Czym są zagęszczarki?

 • Ogród

  Co warto wiedzieć o kostce brukowej

Ocena i komentarz dla:

Zagęszczarka Kaltmann K-ZG90