Produkty

Zamek nawierzchniowy Jania 50-60 mm brązowy

Kliknij aby powiększyć

Zamek nawierzchniowy Jania 50-60 mm brązowy

Marka: Jania

Marka: Jania

Kod: 111805

|
 • solidny
 • bezawaryjny
 • prosta konstrukcja
Jedną z rzeczy, która zapewnia Ci bezpieczeństwo we własnym domu, jest zamek w drzwiach. Zamek nawierzchniowy jest produktem, który może przyczynić się do wzrostu bezpieczeństwa. Ma brązowy kolor, który będzie pasował zarówno do jasnych, jak i ciemnych drzwi. Zamek przeznaczony jest do zamontowania na powierzchni drzwi.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Liczba kluczy

  Liczba kluczy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

wys. 6 x szer. 13 x głęb. 5 cm

Długość opakowania

5 cm

Wysokość opakowania

5 cm

Szerokość opakowania

14 cm

Waga brutto

0.6 kg

Grubość drzwi

60 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

drzwi

Liczba kluczy

3

Liczba obrotów

2

Rozstaw

50 - 60 mm

Parametry indywidualne

Marka

Jania

Typ klucza

nacinany

Typ zamka

nawierzchniowy

Atest

nie

Gwarancja

5 lat

Nr referencyjny

ZNZ-0354-0

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

brązowy
Zamek nawierzchniowy typu łucznik pasuje zarówno do prawych, jak i lewych drzwi. Można go zamontować w drzwiach wejściowych, a także bezpośrednio w domu, w drzwiach wewnętrznych bądź w garażu czy piwnicy, pełniącej rolę warsztatu. Posiada regulowany rozstaw, dzięki czemu bez problemu dopasujesz go do swoich skrzydeł drzwiowych, nawet jeśli są nieco grubsze niż standardowe, ponieważ ich maksymalna grubość może wynosić nawet do 70 mm. W opakowaniu oprócz zamka znajdują się: wkładka, trzy klucze, a także wkręty, śruby i instrukcja obsługi, czyli wszystko, co potrzebne do prawidłowego montażu. Liczba obrotów mechanizmu produktu to dwa, co skutecznie zabezpieczy Twoje mieszkanie, ale da Ci również opcję szybkiego zamknięcia zamka na jeden obrót.
Ocena
2 komentarze
06.12.2019
Instrukcja montażu niejasna.
Zamek blokuje się
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli zamek nie sprawuje się tak jak powinien. W takich przypadkach wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. W tym celu zapraszamy do dowolnego sklepu Castorama na terenie całej Polski. Chętnie pomożemy Panu również w rozwianiu wątpliwości dotyczących samego montażu, dlatego zachęcamy serdecznie do kontaktu z jednym z naszych doradców z Działu Metalowego, który chętnie doradzi, co należy zrobić by montaż przebiegł w sposób jak najbardziej przystępny i komfortowy. Z naszymi specjalistami można porozmawiać bezpośrednio w sklepie lub kontaktując się z nimi drogą telefoniczną, dzwoniąc na wspomniany dział.

02.11.2015
jest ok, chociaż ja użyam go tylko jako dodatkowego, jak w domu jestem. normalnie to mam na klucz z jednej i drugiej strony, zamykany na 3 spusty. ale takiego też warto mieć, jak jestem w domu to tylko to zasuwam i potem szybko moge otworzyc jak sie ktos dobija
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Wymieniamy wkładkę zamka w drzwiach krok po kroku

 • Urządzanie

  Zamek do drzwi - jaki wybrać?

 • Urządzanie

  Bezpieczeństwo maksymalne – zasuwy do drzwi

Ocena i komentarz dla:

Zamek nawierzchniowy Jania 50-60 mm brązowy