icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpałki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Rozpałki kominkowe

Strzałka w prawo

Zapałki Maxi Fire Family 200 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zapałki Maxi Fire Family 200 mm
14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Długie zapałki znacznie ułatwiają rozpalanie w piecu. Dzięki nim nie sparzysz się, co dzieje się często, gdy do rozpalania używa się krótkich zapałek lub zapalniczki. Poza tym są od nich bezpieczniejsze i łatwiej manewrować nimi w piecu czy pomiędzy szczapami drewna. Tak duża paczka przyda się na biwaki i do domu. Zapałki wyprodukowano z drewna osikowego.

  Cechy i zalety

  Zwykle, gdy wspomina się o rozpalaniu w piecu czy ognisku, mowa jest tylko o odpowiedniej podpałce. Rzadko zwraca się uwagę na to, czym zostanie rozpalony ogień, a przecież wybór odpowiedniego sprzętu też może utrudnić lub ułatwić zadanie. Najprościej będzie to zrobić za pomocą takich długich zapałek, które łatwo włożysz do pieca czy pomiędzy płonące szczapy. Krótsze zapałki i zapalniczki są mniej poręczne i sprzyjają poparzeniom. Duże opakowanie warto zawsze mieć w domu i na biwaku, by mieć pewność, że nie zabraknie zapałek. To też idealne wyjście dla osób, które dopiero uczą się rozpalać w piecu. Stworzone zostały one z drewna osikowego, które szybko i równomiernie płonie. Jeśli szukasz innych metod na rozpalenie ogniska czy domowego pieca, sprawdź je wszystkie na stronie Castorama.pl w dziale z rozpałkami.

  • Jakość
  • Niezawodność
  • Z drewna osikowego
  • Opakowanie: 22,5 x 6,5 x 2 cm

  Specyfikacja techniczna

  Typ produktuZapałki
  Typ opakowaniaOpakowanie
  Długość produktu200mm
  MateriałDrewno
  Kod produktu5905912653595