Produkty

Zaprawa wyrównująca Cekol 25 kg

Kliknij aby powiększyć

Zaprawa wyrównująca Cekol 25 kg

Marka: Cekol

Marka: Cekol

Kod: 905069

|
 • na powierzchnie typowe i podgrzewane
 • bardzo dobra wytrzymałość
 • mrozo i wodoodporna
Zaprawa wyrównująca znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego remontowania Twojego mieszkania. Doskonale nadaje się do uzupełniania ubytków w powierzchniach ceglanych, betonowych oraz gazobetonowych, dzięki czemu możesz używać jej na większości ścian. W naszej ofercie znajdziesz także inne zaprawy tej marki, które przydadzą Ci się do innych prac remontowych.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

11 cm

Wysokość opakowania

55 cm

Szerokość opakowania

28 cm

Waga brutto

25 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

uzupełnianie ubytków i wyrównywanie powierzchni ścian i podłóg, wykonywanie podkładu podłogowego

Czas schnięcia

30 dni

Ilość warstw

1

Grubość warstwy

od 3 do 50 mm

Wydajność

1.8 kg/m2/mm

Odpowiedni do ogrzewania podłogowego

tak

Odporność na zmiany temperatury

tak

Wytrzymałość

25 N/mm2

Parametry indywidualne

Marka

Cekol

Okres przechowywania

12 miesięcy

Nr referencyjny

CEKOL ZW-04 25KG

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mieszanka cementu, wypełniaczy mineralnych, kruszywa i dodatków modyfikujących
Zaprawa wyrównująca to mieszanka cementu, wypełniaczy mineralnych, kruszywa i dodatków modyfikujących, przeznaczona do wykonywania rozmaitych prac remontowych w Twoim mieszkaniu. Za jej pomocą będziesz w stanie samodzielnie uzupełniać ubytki w ścianach i sufitach lub wyrównywać ich powierzchnię – w ten sposób doskonale przygotujesz swoje podłoża do malowania lub tapetowania. Doskonale sprawdza się na materiałach ceglanych, betonowych lub gazobetonowych, więc z powodzeniem możesz ją stosować w większości pomieszczeń. Zaprawa jest łatwa w użytku, ponieważ aby posiadała odpowiednią konsystencję, wystarczy wymieszać ją w odpowiednich proporcjach z wodą. W ofercie dostępne są także inne zaprawy, więc wybierzesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom.
Ocena
8 komentarzy
21.07.2019
CEKOL Zaprawa wyrównująca ZW-04 w workach 22kg (taką kupiłem wcześniej) po nałożeniu ręcznym jest gładka i dobrze trzyma się ściany , zaś ta kupiona teraz tj. w 2019r jest w workach 25kg i żle wiąże, ma gruby żwir dodany, nie nadaje się do wyrównywania ścian tylko na podłogi Producent popsuł skład ZW-04.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeżeli produkt nie spełnia już Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z naszym doradcą fachowym, który pomoże wybrać inną zaprawę, która będzie odpowiadać opisanym potrzebom.

16.10.2018
Powiem tak, zaprawa w porównaniu z zaprawą wyrównującą Diall która jest ma podobno dużą przyczepność, jest jak gips szpachlowy w porównaniu z mokrym piaskiem. Dobrze się trzyma ściany i nic nie pęka. Konsystencję zrobiłem "na oko", bo jestem elektronikiem, a nie budowlańcem.
12.11.2017
Zaprawa ok. Zużyłem 10 worków na krzywą podłogę kuchni w poniemieckim domu. Robiłem dokładnie wg przepisu i nic nie spękało, nawet kładzione bezpośrednio na pogruntowane lastryko od 40mm bezpośrednio do 0mm. Bardzo pozytywne zaskoczenie, myślałem że to słaba jakość przy tej cenie. Dodam też, że po wyschnięciu posadzka ma kolor biały a nie szary, a struktura jest jakby szklista, nie jak zwykły cement. Woda nie wsiąka. Dla mnie OK!
23.10.2017
Nie używam od lat, bo użyłem tylko raz, ale też nie mam przykrych doświadczeń, jak osoby poniżej. Kupiłem taką, bo akurat była i cena ok, a wyszło pozytywnie.
21.07.2017
U nas tak jak samo jak u Lidki wszystko spękało i nadaje się do skucia,robił ją doswiadczony fachowiec,nie polecam,wtopione pieniądze!
30.04.2017
Bardzo dobra zaprawa, używam od lat i chwalę sobie.
Z problemem popękania jak ktoś niżej pisał idę o zakład, że nie przestrzegał zaleceń producenta. Pewnie rozrabiał na oko (za dużo wody) a przy wiązaniu wystąpiły naprężenia, które zniszczyły powierzchnię.
Osobiście zaprawę polecam, szybko można na nią kłaść następną warstwę np. płytki. Produkt wręcz doskonały.
23.04.2017
Lidka - coś musiało być źle zrobione. Czasem warto zlecić pracę fachowcom. U mnie ekipa kładła zaprawę i wszystko jest w porządku.
29.03.2017
Zaprawę kupiłam w Castoramie żeby wyrównać podłogę i podczas szlifowania przed ułożeniem podłogi, cała popękała i się pokruszyła. Generalnie nadaje się do skucia i położenia na nowo. Dodam że była przygotowana prawidłowo, zgodnie z instrukcją na opakowaniu i schła ok 4 tygodni.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Co to jest zaprawa? Rodzaje zapraw budowlanych

 • Budowa

  Sposoby na spękania i nierówności w ścianach

 • Budowa

  Zaprawy wyrównujące i samopoziomujące – wybór i wykonanie

Ocena i komentarz dla:

Zaprawa wyrównująca Cekol 25 kg