Produkty

Zasuwa do bramy górna ocynkowana

Kliknij aby powiększyć

Zasuwa do bramy górna ocynkowana

Kod: 120004

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • prosty montaż
 • odporna na uszkodzenia mechaniczne
 • odporna na korozję
Zasuwa przyda się podczas montowania drzwi garażowych na Twojej posesji. Element zapewni prawidłowe zamknięcie drzwi, dzięki czemu zabezpieczysz swój garaż oraz znajdujące się w nim rzeczy. Ponadto zasuwę możesz dodatkowo zamknąć na kłódkę. Element został wykonany ze stali, która przede wszystkim jest odpowiednio trwała.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

wys. 13 x szer. 15 x głęb. 3,5 cm

Długość opakowania

3.5 cm

Wysokość opakowania

13 cm

Szerokość opakowania

15 cm

Waga brutto

0.25 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

drzwi garażowe

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

ZAS-0501-0

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Kolor

ocynk biały

Zasuwę zastosujesz podczas naprawy bądź też wymiany drzwi w Twoim przydomowym garażu. Za pomocą elementu w odpowiedni sposób zamkniesz drzwi, w związku z czym ochronisz rzeczy znajdujące się wewnątrz garażu. Zasuwa została również wyposażona w specjalną rączkę, na którą z łatwością zamocujesz kłódkę. Produkt został wykonany ze stali, która wyróżnia się należytą wytrzymałością, w związku z czym produkt zachowa odpowiedni kształt przez wiele lat i pozostanie stabilnie zamocowany na drzwiach. Dodatkowo powłoka zasuwy została ocynkowana, dzięki czemu element jest zabezpieczony przed szkodliwym działaniem korozji. Produkt zamocujesz na drzwiach z użyciem odpowiednich wkrętów. W naszej ofercie dostępne jest również zamknięcie dolne do drzwi garażowych.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Instrukcja wideo - montaż zamków w drzwiach wejściowych

 • Urządzanie

  Zabezpieczenia drzwi – jakie wybrać?

 • Urządzanie

  Bezpieczeństwo maksymalne – zasuwy do drzwi

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Zasuwa do bramy górna ocynkowana