Produkty

Zawias kątowy M600 czarny prawy

Kliknij aby powiększyć

Zawias kątowy M600 czarny prawy

Kod: 176713

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • odporny na uszkodzenia mechaniczne
 • prosty montaż
 • estetyczny wygląd
Zawias kątowy przeznaczony jest do zamocowania przy okiennicach, ponieważ umożliwia ich płynne otwieranie i zamykanie. Cechuje się czarnym kolorem znakomicie komponującym się z szeroką gamą innych barw. Korzystnie wpłynie na wygląd okiennic, gdyż posiada atrakcyjne wykończenie. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2.5 cm

Wysokość opakowania

33 cm

Szerokość opakowania

60 cm

Waga brutto

2 kg

Rozmiar

600 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

drzwi, furtki, bramy, szopy, skrzynie, okiennice

Maksymalny kąt otwarcia

180 st.

Sposób montażu

przykręcany

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

ZAW-1034-0

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Kolor

czarny

Zawias kątowy stosowany jest w czasie prac wykończeniowych, ponieważ przeznaczony jest do zamocowania przy okiennicach – umożliwia ich płynne otwieranie i zamykanie. Jest odporny na wyginanie się oraz pękanie, wobec czego konstrukcja zachowa nienaganny stan przez długi czas. Produkt utrzymany jest w uniwersalnym czarnym kolorze, więc będzie estetycznie wyglądał przy okiennicach cechujących się dowolną barwą. Zawias posiada ozdobne wykończenie, zatem pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale też dekoracyjną. Możesz zainstalować go samodzielnie lub korzystając z pomocy firmy przeprowadzającej prace wykończeniowe – w zależności jakie jest Twoje doświadczenie w wykonywaniu tego typu zadań. Proponujemy też zawiasy mocowane przy meblach, furtkach oraz drzwiach, więc z powodzeniem skompletujesz potrzebne Ci produkty.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Montaż drzwi stalowych Splendoor – krok po kroku

 • Urządzanie

  Jak wyregulować zawiasy

 • Urządzanie

  Instrukcja wideo - jak wyregulować zawiasy w drzwiach?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Zawias kątowy M600 czarny prawy