Produkty

Zawór Schell z przyłączem pralki

Kliknij aby powiększyć

Zawór Schell z przyłączem pralki

Marka: Schell

Marka: Schell

Kod: 515353

|
Zawór Schell to uniwersalny element służący do bezpiecznego podłączania urządzeń generujących przepływ wody. Wykorzystany do produkcji mosiądz umożliwi Ci długotrwałe stosowanie produktu, który mimo częstego otwierania i zamykania nie straci swoich właściwości. Dzięki uniwersalnej konstrukcji w łatwy sposób przeprowadzisz montaż elementu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Średnica zaworu

1/2" x 3/8" x 3/4"

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

4.5 cm

Szerokość opakowania

12 cm

Waga brutto

0.33 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

gospodarstwo domowe

Parametry indywidualne

Marka

Schell

Informacje dodatkowe

z przyłączem do pralki

Nr referencyjny

97016000

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

metal

Kolor

chrom
Zawór Schell z przyłączeniem pralki to proste rozwiązanie na zabezpieczenie urządzeń znajdujących się w Twoim domu. Idealnie sprawdza się przy montażu pralek oraz zmywarek czyszczących. Do jego produkcji wykorzystano wysoce odporny na uszkodzenia metal, dzięki któremu zapewnisz długotrwałe funkcjonowanie swoich urządzeń. Mimo częstego otwierania i zamykania zaworu, produkt nie ulega rozregulowaniu. Wyrób jest odporny na rdzewienie oraz inne uszkodzenia, mogące osłabić jego funkcjonalność. Jego uniwersalna konstrukcja pozwoli Ci na łatwe zamontowanie go do urządzenia. W zestawie znajdują się wszystkie części, jakich potrzebujesz do prawidłowego zamontowania zaworu. W zależności od swoich potrzeb, możesz dobrać produkt w dogodnym dla Ciebie rozmiarze.
Ocena
1 komentarz
10.11.2018
Zdjęcie produktu jest niezgodne z jego rzeczywistym wyglądem. W dniu dzisiejszym chcieliśmy kupić ten zawór, jednak w sklepie okazało się, że pod tym kodem kreskowym oferowany jest zawór Sanland (marka Schell) o zupełnie innym wyglądzie - z trójkątnymi kurkami i niebieską kropką. Sklep powinien uspójnić zdjęcie z rzeczywistą ofertą.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Zawory do baterii - co należy wiedzieć?

 • Instalacja

  Dobry zawór kątowy – czyli jaki?

 • Instalacja

  Idealna pralka do łazienki

Ocena i komentarz dla:

Zawór Schell z przyłączem pralki