Produkty

Zespół kolektorów z przepływem 7 modułów

Kliknij aby powiększyć

Zespół kolektorów z przepływem 7 modułów

Kod: 514491

Dodaj pierwszą opinię!

|
Zespół kolektorów z przepływem przeznaczony jest do tworzenia funkcjonalnych instalacji grzewczych – sprawdzi się zarówno w ogrzewaniu centralnym, jak i podłogowym. Rozdziela gorącą wodę na kilka przewodów, zapewniając ciepło w Twoim mieszkaniu. W naszej ofercie znajdziesz także inne zestawy kolektorów tej marki, więc wybierzesz model idealny dla siebie.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4 cm

Wysokość opakowania

38 cm

Szerokość opakowania

41 cm

Waga brutto

5.2 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

instalacje C.O., ogrzewanie podłogowe

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

zgodne z normą PN-EN 12831:2006

Nr referencyjny

CD 473-7

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

belka - mosiądz; pokrętła - polipropylen; wspornik - stal

Zespół kolektorów z przepływem z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym oraz w innych budynkach użytkowych. Umożliwia bowiem rozprowadzenie gorącej wody na wielu modułach, więc sprawdzi się zarówno w instalacjach ogrzewania centralnego, jak i podłogowego. Wykonany został z materiałów wykazujących doskonałe właściwości wytrzymałościowe – podczas produkcji wykorzystano stal, polipropylen oraz mosiądz, które charakteryzują się odpornością na szkodliwe działanie wilgoci oraz wysokich temperatur. Dostępne są także kolektory rozdzielające się na większą liczbę modułów, więc będziesz mógł wybrać zestaw najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom – wszystkie produkty znajdziesz wśród naszego asortymentu.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Ciepło od stóp do głów - ogrzewanie podłogowe

 • Instalacja

  Czy można połączyć ogrzewanie podłogowe z grzejnikiem łazienkowym?

 • Instalacja

  Jakie ogrzewanie podłogowe wybrać i jak je zainstalować?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Zespół kolektorów z przepływem 7 modułów