Produkty

Zestaw jezdny Tente fi 75 mm 60 kg płyta obrotowa z kołem

Kliknij aby powiększyć

Zestaw jezdny Tente fi 75 mm 60 kg płyta obrotowa z kołem

Marka: Tente

Marka: Tente

Kod: 118621

Dodaj pierwszą opinię!

|
Zestaw jezdny stanowi niezbędny element wyposażenia różnego rodzaju wózków oraz platform transportowych. Jego montaż sprawi, że będziesz mógł wygodnie przewozić różne towary w docelowe miejsce, bez konieczności angażowania w tym celu własnych sił. Produkt został wykonany z solidnych materiałów, dlatego cechuje go odporność na uszkodzenia mechaniczne i będzie spełniał swoją rolę w należyty sposób przez długi czas.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Materiał koła

  Materiał koła

 • Mocowanie

  Mocowanie

 • Szerokość koła

  Szerokość koła

 • Średnica koła

  Średnica koła

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

płytka 60 x 60 mm

Średnica

75 mm

Długość opakowania

9.3 cm

Waga brutto

0.254 kg

Szerokość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

6 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Maksymalne obciążenie

nośność dynamiczna (dla urządzenia w ruchu): 60 kg; nośność statyczna (dla urządzenia, które stoi w miejscu): 120 kg

Hamulec

nie

Sposób montażu

płytka

Obszary zastosowania

do małych obciążeń

Parametry indywidualne

Typ bieżnika

szer. 25 mm

Marka

Tente

Nr referencyjny

00662689 KK

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

bieżnik z poliuretanu

Zestaw jezdny to produkt, który jest przeznaczony do montażu w wózkach czy platformach transportowych. Tak wyposażony pojazd umożliwi Ci łatwe transportowanie różnego rodzaju materiałów o niewielkich obciążeniach, możesz go zatem wykorzystać nie tylko w swoim gospodarstwie domowym, ale też np. w pracy biurowej. Cechą charakterystyczną produktu jest wygoda użytkowania. Kółko występuje bowiem w wersji obrotowej, dlatego zmienia swoje położenie i dostosowuje się do kierunku jazdy. W związku z tym manewrowanie wózkiem lub platformą wyposażoną w zestaw jezdny, jest wygodne i łatwe. Dodatkowo w produkcji bieżnika zastosowano wytrzymałe tworzywo, dlatego jest on solidny i odporny na uszkodzenia. W naszej ofercie dostępne są także inne tego typu akcesoria.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Czy znasz podstawowe i mniej typowe zastosowania kółek jezdnych?

 • Urządzanie

  DIY – do czego przydadzą nam się kółka meblowe?

 • Urządzanie

  Jak doprawić kółka do stolików, krzeseł i walizek?

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Zestaw jezdny Tente fi 75 mm 60 kg płyta obrotowa z kołem