Produkty

Zestaw Karcher do czyszczenia rur PC 7,5 m

Kliknij aby powiększyć

Zestaw Karcher do czyszczenia rur PC 7,5 m

Marka: Karcher

Marka: Karcher

Kod: 223513

|
Wąż do czyszczenia rur przeznaczony jest do współpracy z myjką Karcher w wariantach od K2 do K7 i stanowi wraz z nią podręczny zestaw, który przydatny jest w każdym domu. Dzięki jego użyciu sprawnie przeczyścisz rury stanowiące części instalacji kanalizacyjnej i spustów. Wykonany został z wytrzymałego tworzywa sztucznego z mosiężną końcówką.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Wysokość opakowania

28.5 cm

Szerokość opakowania

25.5 cm

Waga brutto

0.8 kg

Wymiary produktu

dł. 7,5 m

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

udrażnianie rur kanalizacyjnych, odpływów i spustów

Zgodność/kompatybilność

z myjkami wysokociśnieniowymi Karcher K2-K7

Parametry indywidualne

Marka

Karcher

Informacje dodatkowe

zestaw przeznaczony do usuwania zatorów w rurach, odpływach, rurach spustowych i toaletach

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

2.637-729.0

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne, mosiądz
Wąż do czyszczenia rur pomoże Ci w usunięciu zatorów, jakie powstają w spustach i instalacji kanalizacyjnej. Przeznaczony jest do zastosowania wraz z myjką wysokociśnieniową Karcher – modelami od K2 do K7 – rozszerza zakres jej działania o udrażnianie przewodów i dlatego tuż po zauważeniu, że woda i ścieki nie spływają do odpływu, natychmiast przywrócisz kanalizacji pełną przepustowość. Wąż wykonany z tworzywa sztucznego jest giętki i wytrzymały i wraz z mosiężną końcówką łatwy do wyczyszczenia. Długość węża pozwala na dotarcie do niedostępnych innymi sposobami miejsc w systemie kanalizacyjnym, a zwinięty przewód nie zajmuje dużo miejsca. Ponieważ jest lekki, może być zawieszony wśród innych urządzeń w Twoim warsztacie lub garażu.
Ocena
3 komentarze
27.03.2019
Zestaw, czyli wąż, kupiony w Castoramie w cenie 248 zł różnił się od tego ze zdjęcia, był cały czarny i nie miał żółtej podziałki widocznej na zdjęciu. Tym niemniej pozwolił na niezwykle szybkie, skuteczne i w miarę czyste (bez totalnego bałaganu) udrożnienie zatkanej kanalizacji.
Spiralą bym sobie chyba nie poradził. Jego cena to moim zdaniem cena świętego spokoju, tzn. 10 minut czystej i komfortowej pracy w pojedynkę zamiast godziny kombinowania spiralą przez dwie osoby. Lepiej szukać zestawu z żółtą podziałką, wtedy łatwiej zorientować się ile zostało do końcówki dyszy (żeby się nie opryskać przy cofaniu węża). Czerwony znacznik minimalnego "zanurzenia" jest dość słabo widoczny, zwłaszcza na zabrudzonym wężu. Przy średnicy rury 50mm i małej liczbie kolan (2) strumień wody praktycznie wciąga go sam do rury. Polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy serdecznie za Pana komentarz. Cieszymy się, że produkt sprawdził się wobec wymagań. Chcielibyśmy również uprzejmie poinformować, że producent wspomnianego wężą od czasu do czasu zmienia nieznacznie wygląd produktu, zachowując przy tym jego parametry techniczne. Jeśli jednak w Pana ocenie artykuł ten ich nie zachowuje i tym samym nie spełnia Pana oczekiwań, przypominamy o możliwości zgłoszenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

20.09.2017
Rewelacja. Nie trzeba rozkręcać instalacji, gdy coś się zatyka lub śmierdzi.
22.03.2017
udało mi się kupić ten zestaw, ale o mały włos bym go stracił - była ostatnia sztuka i słyszałem, jak ktoś tego tego szukał :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria do myjek – w co warto się wyposażyć?

 • Narzędzia i artykuły

  Jak działa myjka ciśnieniowa?

 • Narzędzia i artykuły

  Urządzenia ciśnieniowe – podział i funkcje

Ocena i komentarz dla:

Zestaw Karcher do czyszczenia rur PC 7,5 m