Produkty

Zestaw podtynkowy WC Koło Slim Style bezkołnierzowy z deską wolnoopadającą

Kliknij aby powiększyć

Zestaw podtynkowy WC Koło Slim Style bezkołnierzowy z deską wolnoopadającą

Marka: Koło

Marka: Koło

Kod: 517776

|
Zestaw podtynkowy przyda się w każdej łazience, w której duże znaczenie ma utrzymanie perfekcyjnej czystości. Dzięki niewielkiej ilości zakamarków znajdujących się w bezkołnierzowej misce sedesowej i spłuczce ukrytej w ścianie, z łatwością posprzątasz cały produkt oraz przestrzeń dookoła niego. Toaleta wyposażona jest w deskę z systemem wolnego opadania.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Cichy domyk

  Cichy domyk

 • Wytrzymałość deski

  Wytrzymałość deski

 • System spłukiwania

  System spłukiwania

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

42 cm

Wysokość opakowania

117 cm

Szerokość opakowania

44 cm

Waga brutto

29 kg

Wymiary produktu

stelaż: szer. 50 x gł. 9,7-12 x 110,5-128,5 cm; miska: szer. 35,6 x gł. 52 x wys. 33,5 cm

Głębokość stelaża

9,7 - 23 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, toaleta

Sposób montażu

zabudowa lekka

System spłukiwania

3/6 l

Ilość punktów podłączenia

2

Zawartość zestawu

miska wisząca; deska sedesowa; stelaż; przycisk

Parametry indywidualne

Marka

Koło

Gwarancja

ceramika 7 lat, deska 2 lata, stelaż 10 lat, pozostałe elementy 2 lata

Informacje dodatkowe

solidna i wytrzymała konstrukcja stelaża; przetestowana pod obciążeniem 400 kg; ciche napełnianie spłuczki nie przekreczające 20 db; miska wisząca RF bezkołnierzowa zapewnia łatwe utrzymanie higieny; deska wolnoopadajaca bez wypinania

Nr referencyjny

2687000

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

miska - ceramika; deska - duroplast; stelaż - metal, tworzywo sztuczne

Kolor producenta

biały, chrom połysk
Utrzymanie czystości w łazience bywa zadaniem trudnym i uciążliwym. Szczególnie, kiedy chcesz posprzątać również drobne zakamarki, które znajdują się między innymi przy toalecie. Zadanie to możesz sobie ułatwić, wybierając do swojego domu podwieszaną miskę WC i ukrywając spłuczkę w ścianie. Montując w łazience prezentowany zestaw podtynkowy szybko i wygodnie umyjesz całą podłogę. Dodatkowo zyskasz większą przestrzeń użytkową, którą wykorzystasz w dowolny sposób. Stelaż tego modelu cechuje się solidną i wytrzymałą konstrukcją, przetestowaną pod kątem dużych obciążeń. Spłuczka napełnia się szybko i bardzo cicho. Produkt wyposażony jest także w dopasowaną deskę sedesową z systemem wolnego opadania. Sprawdź także inne wersje podobnych zestawów dostępnych w naszej ofercie.
Ocena
5 komentarzy
10.07.2019
Produkt dobrze wygląda no i spełnia swoją funkcję. Jednak jakość wykonania samego mechanizmu rezerwuaru oraz przycisku, który jest w komplecie to istna porażka. od zestawu za prawie 1 000 zł oczekiwałbym znacznie więcej. Przyciski się zacinają, czasem spłuczka nie odskakuje do końca i sączy się w muszli woda (w nowo zamontowanym przez hydraulika zestawie). Co ciekawe na stronie producenta taki zestaw nie występuje na liście produktów. Trzeba się bardzo postarać aby znaleźć przycisk z tego zestawu na stronie producenta. O instrukcjach serwisowych można zapomnieć (do tego modelu). Drugi raz wolałbym dopłacić troszkę i kupić sprawdzone Grohe. PS. Do deski i ceramiki nie mam zastrzeżeń.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię na temat tego produktu. Przykro nam, jeśli podczas użytkowania zestawu spotkały Pana takie sytuacje. Nie powinny one mieć miejsca, dlatego zachęcamy serdecznie do skorzystania z przysługującego Panu w tej sytuacji prawa do złożenia reklamacji. W tym celu zapraszamy do dowolnego sklepu Castorama. Nie trzeba się fatygować do lokalizacji, w której zrobiono zakupy. :)

09.09.2018
Jaki jest dokładny model tej miski?
07.09.2018
i co z tego, że widoczne, napisali wymiary miski: szer.35,6 x głęb.42 x wys. 33,5. i taki by mi pasował. Specjalnie po niego pojechałem do Castoramy w Koninie, i się okazało że głębokość miski to 52 cm. Próbowałem z obsługą wyjaśnić rozbieżności, Reakcja obsługi, taki jest i ich nie obchodzi, że w ofercie ktoś się pomylił, taki jest i może Pan taki kupić albo nie, żadnego przepraszam, żadnej próby załagodzenia sporu. pozostał niesmak.
15.06.2018
Wymiary sa przecież widoczne - warto czytać tresć ze zrozumieniem ;D
16.03.2018
Proszę o podanie wymiarów stelażu i miski. W większości opisów na stronie castorama.pl podawane są wymiary opakowania (?!). To jest może ważne dla dostawcy, aby wiedział jak umieścić towar na palecie, albo ile może zmieścić na "pakę". Klienta interesuje, czy mu się stelaż z miską zmieści w przeznaczone na nie miejsce :-(
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak naprawić cieknącą spłuczkę?

 • Wykończenie

  Montaż sedesu podwieszanego – instrukcja

 • Wykończenie

  Kompakt wc czy miska podwieszana - jakie wc wybrać?

Ocena i komentarz dla:

Zestaw podtynkowy WC Koło Slim Style bezkołnierzowy z deską wolnoopadającą