Produkty

Zestaw profesjonalnych taśm malarskich 2 szt.

Kliknij aby powiększyć

Zestaw profesjonalnych taśm malarskich 2 szt.

Kod: 703261

|
Zestaw profesjonalnych taśm malarskich przyda się wszędzie tam, gdzie zaplanowałeś odświeżenie ścian i nałożenie na nie nowego koloru. Pokrywając taśmą kontakty, listwy, parapety i inne powierzchnie – unikniesz ryzyka ich przypadkowego zchlapania farbą. Produkt jest wykonany z mocnego papieru, więc będzie trwały i odporny na zrywanie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Liczba sztuk w opakowaniu

2

Wysokość opakowania

18 cm

Długość opakowania

7 cm

Szerokość opakowania

18 cm

Waga brutto

0.8 kg

Długość taśmy

40 m

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace malarskie

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

nie spada, nie przywiera, nie podcieka i nie pozostawia śladów kleju

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

papier, klej

Kolor producenta

niebieski
Zestaw profesjonalnych taśm malarskich znajdzie zastosowanie zarówno podczas dużych prac remontowych w Twoim domu bądź mieszkaniu, jak i w trakcie odmalowywania ścian w salonie czy też sypialni. Produkt pozwala na zabezpieczenie mebli oraz dekoracji przed przypadkowym ubrudzeniem oraz zachlapaniem – w związku z czym po zakończonej pracy, nie musisz tracić czasu na ich mozolne czyszczenie. Papier, z którego wykonano taśmę, pozostaje odporny na warunki atmosferyczne – co pozwala na stosowanie go również na zewnątrz budynku. Produkt nie pozostawia śladów kleju, dzięki czemu pokryte nim powierzchnie zachowają oryginalny oraz estetyczny wygląd. Pojedyncze opakowanie zawiera kilkadziesiąt metrów taśmy, która może wystarczyć nawet na kilka zastosowań.
Ocena
10 komentarzy
10.11.2019
Do nie wymagających prac ujdzie albo jako taśma pod ręką w garażu jako podkładka do rozrobienia kleju, sklejenia wiązki kablowej zamiast gumki recepturki, czy przyklejki by można było coś opisać. Łatwo się odkleja nie zrywa farby, ale tym samym czasami problem z przyklejeniem. Do odcinania kolorów albo i prac gdzie zależny na estetyce i jakości (czyli chyba każde malowanie, które nie jest malowaniem składzika czy szopy) Proponuje coś z 3M, z tego samego sklepu.
14.09.2019
Bardzo dobra taśma. Najlepszy stosunek jakość/cena. Przerabiałem już wiele taśm i ta najlepiej się klei do różnych powierzchni, dobrze się ściąga.
14.06.2019
Dno, dno i jeszcze raz dno. Trafić dobrze trzymającą taśmę tej firmy to ruletka. Z trzech zakupionych jedna w miarę trzymała. Nigdy więcej.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców, który pomoże Panu rozwiązać tę kwestię tak, aby produkt spełniał swoją funkcję.

13.05.2018
Te pozytywne opinie to chyba sam producent pisał. "Zestaw profesjonalnych taśm malarskich"... Profesjonalne to one mogłyby być w Ugandzie co najwyżej. Taśma nieestetycznie podcieka (na przygotowanym idealnie podłożu). Najlepiej tłumaczy to producent na swojej stronie: "Taśmę Blue Dolphin Tape należy naklejać w odcinkach około 30cm. Dłuższe odcinki mogą powodować naciąganie się taśmy i podciekanie farby". Heh. No super pomysł! Odcinki po 30cm wokół pokoju... No i przede wszystkim szkoda, że tej informacji nie ma na opakowaniu. Jedyny jej plus, że nie odrywa powierzchni, ale do separowania kolorów - zdecydowanie nie polecam!
09.08.2017
Trzeba przyznać, że te taśmy prezentują znacznie lepszą jakość
05.08.2017
Dużo lepsze niż te wszystkie taśmy za 5 zł
04.08.2017
Taśma super się trzyma do ściany i nie przecieka. Odczekałem trochę i ładnie odeszła od ściany.
28.05.2017
Taśma jest beznadziejna, nie da się jej przykleić do pomalowanej ściany, sama odpada. Dopiero taśma firmy T*** kupiona w sklepie malarskim spełniła swoją role. Także szkoda kupować, kasa w błoto.
29.08.2016
Dane są w opisie produktu :
Długość taśmy : 40 m
Grubość taśmy : 38 mm
27.05.2015
Posiada ta taśma jakąś grubość, szerokość lub długość ?
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Większe bezpieczeństwo na podłodze – taśmy antypoślizgowe

 • Narzędzia i artykuły

  Taśma malarska jako pomoc w dekoracji ścian

 • Narzędzia i artykuły

  Gazeta – materiał na plecionki

Ocena i komentarz dla:

Zestaw profesjonalnych taśm malarskich 2 szt.