Produkty

Zestaw uszczelniający Buildfix

Kliknij aby powiększyć

Zestaw uszczelniający Buildfix

Marka: Buildfix

Marka: Buildfix

Kod: 445682

Dodaj pierwszą opinię!

|
Oferowany produkt to zestaw uszczelniający Buildfix, który służy do wykonywania izolacji przeciwwilgociowej, na powierzchniach wewnątrz budynków. Może być zastosowany na podłogach i ścianach w łazienkach i kuchniach, a także wszędzie tam, gdzie powierzchnie są narażone na działanie wilgoci. Zestaw obejmuje wszystkie elementy niezbędne do wykonania izolacji.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

20.5 cm

Długość opakowania

23.5 cm

Szerokość opakowania

24 cm

Waga brutto

4.5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Czas schnięcia

5 - 12 h

Temperatura pracy

od +5°C do +35°C

Parametry indywidualne

Marka

Buildfix

Rodzaj

zestaw uszczelniający

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

skład zestawu: masa uszczelniająca Buildfix 4 kg, taśma uszczelniająca Buildfix 6 mb, 2 x mankiet uszczelniający Buildfix, 1 x narożnik uszczelniający Buildfix

Nr referencyjny

1248KITCD
Zestaw uszczelniający do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych wewnątrz budynków: masa uszczelniająca Buildfix 4 kg, taśma uszczelniająca Buildfix 6 mb, mankiet uszczelniający Buildfix 2 szt., narożnik uszczelniający Buildfix 1 szt. Masa uszczelniająca Buildfix jest gotową do użycia, elastyczną, szybkoschnącą masą do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych wewnątrz budynku. Może być stosowana jako izolacja przeciwwilgociowa ścian i podłóg w łazienkach, kabinach prysznicowych, w kuchniach, na blatach roboczych oraz wszystkich pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci, przed klejeniem okładzin ceramicznych i kamienia naturalnego. Taśma uszczelniająca Buildfix jest elastycznym tworzywem polimerowym pokrytym dzianiną poliestrową, charakteryzującą się wodo- i paroszczelnością. Zapewnia ciągłość izolacji przeciwwilgociowej w newralgicznych punktach uszczelnianych pomieszczeń. Taśmę stosuje się na połączeniach dwóch płaszczyzn (ściana-ściana, ściana-podłoga, pola dylatacyjne). Do wykonania izolacji miejsca kontaktu trzech płaszczyzn (ściana-ściana-podłoga) zaleca się stosowanie specjalnie wyprofilowanych narożników, natomiast przejścia rur i odpływów w łazienkach, prysznicach i kuchniach uszczelnia się za pomocą specjalnych mankietów.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak własnoręcznie nałożyć powłokę uszczelniającą w łazience?

 • Wykończenie

  System hydroizolacji łazienki – które elementy wybrać?

 • Budowa

  Folia w płynie - jak stosować?

Ocena i komentarz dla:

Zestaw uszczelniający Buildfix