Produkty

Zestaw zabezpieczeń rowerowych Smith and Locke 3 szt.

Kliknij aby powiększyć

Zestaw zabezpieczeń rowerowych Smith and Locke 3 szt.

Marka: Smith and Locke

Kod: 119946

Dodaj pierwszą opinię!

|
Prezentowany zestaw zabezpieczeń rowerowych przyda się w każdej rodzinie, która często spędza razem czas na wspólnych wycieczkach. Znajdziesz w nim trzy elastyczne linki służące przypinaniu jednośladów do stojaków. Dzięki nim pozostawisz je bez opieki bez obaw o to, że zostaną skradzione. W komplecie dostępne są także pasujące kluczyki.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. 1,8 m

Długość opakowania

3.5 cm

Wysokość opakowania

26 cm

Szerokość opakowania

18 cm

Waga brutto

1 kg

Średnica

8 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

zabezpieczenie roweru przed kradzieżą

Parametry indywidualne

Marka

Smith and Locke

Informacje dodatkowe

3 szt. w zestawie

Typ zamka

zapięcie linkowe

Nr referencyjny

ZZ19005

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal, osłona z PCV

Często wybierasz się razem z rodziną na wycieczkę rowerową? Nawet podczas wspólnego wypadu może zdarzyć się, że będziecie zmuszeni pozostawić jednoślady bez opieki. W takich sytuacjach przyda Ci się prezentowany zestaw. Znajdziesz w nim trzy linki zabezpieczające. Dzięki nim w łatwy i wygodny sposób ochronisz rowery przed próbą kradzieży. Są to produkty wykonane z elastycznej i zarazem wysoce wytrzymałej stali. Całość pokryta została osłonką z tworzywa sztucznego PCV, które zabezpiecza przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych i powstawaniem korozji. Do linek dołączone są kluczyki, które możesz mieć zawsze przy sobie, dołączając je do domowego pęku kluczy. Sprawdź także modele zapięć na szyfr, które również znajdziesz w naszej ofercie.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak skutecznie zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

 • Narzędzia i artykuły

  Przegląd niezbędnych akcesoriów rowerowych

 • Narzędzia i artykuły

  Jak dbać o bezpieczeństwo – skuteczna ochrona dobytku przed kradzieżą

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Zestaw zabezpieczeń rowerowych Smith and Locke 3 szt.