icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Poręcze stalowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Poręcze

Strzałka w prawo

Poręcze stalowe

Strzałka w prawo

Złącze nastawne poręczy Kornik nierdzewne 37 x 47 mm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze nastawne poręczy Kornik nierdzewne 37 x 47 mm
Strzałka w prawo
94,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Złącze nastawne poręczy może być z powodzeniem wykorzystane do wykończenia schodów. Stworzysz za jego pomocą balustradę, która umożliwi bezpieczne poruszanie się po nich. Produkt umożliwia połączenie ze sobą dwóch poręczy pod dowolnym kątem. Dzięki temu, możesz z łatwością stworzyć z nich dowolny kształt, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom.

  Cechy i zalety

  Złącze nastawne poręczy to produkt stosowany podczas tworzenia balustrady. Za jego pomocą możesz połączyć ze sobą dwa fragmenty poręczy i ustawić je pod dowolnym kątem. Dzięki temu, konstrukcję balustrady możesz z łatwością dopasować do swoich potrzeb. Złącze nastawne doskonale się sprawdza do wykończenia schodów – w trakcie poruszania się po nich możesz się wygodnie chwycić poręczy. Produkt ją pewnie podtrzymuje, dlatego ma ona stabilną konstrukcję. Poza tym, został wykonany z mocnej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Sprawia to, że zachowuje on trwałość przez długi czas. Złącze nastawne jest łatwe w montażu, dzięki czemu można go przeprowadzić prostymi narzędziami. W naszej ofercie dostępne są również pozostałe elementy z tej kategorii, które wykorzystasz w swoim domu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal nierdzewna
   Kod produktu5905156094338