Produkty

Castorama Polska została patronem British Polish Chamber of Commerce

Castorama Polska będzie jeszcze aktywniej uczestniczyła w rozwoju innowacyjności oraz konkurencyjności polskich i brytyjskich firm zrzeszonych w ramach British Polish Chamber of Commerce (BPCC). Spółka dołączyła do grona patronów tej izby gospodarczej.

„Cieszymy się, że możemy wspierać organizację, która zwiększając szanse rozwoju wielu firm i inicjatyw, podkreśla znaczenie społecznej odpowiedzialności biznesu. Mamy nadzieję na wiele interesujących projektów, które będą integrowały polskich i brytyjskich przedsiębiorców” – podkreśla Paweł Świętochowski, Kierownik ds. Relacji Biznesowych i Projektów Społecznych.

British Polish Chamber of Commerce działa na rzecz rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej od 1992 roku. Izba zrzesza około 300 firm, które reprezentują ok. 25% bezpośrednich zagranicznych inwestycji w Polsce. Misją BPCC jest budowanie relacji pomiędzy przedsiębiorcami oraz zacieśnianie więzi gospodarczych i kulturalnych pomiędzy Polską i Wielką Brytanią. BPCC działa aktywnie w kilku grupach roboczych, które pozwalają wypracować rozwiązania mające wpływ na funkcjonowanie firm w różnych obszarach gospodarki.