Produkty

Zraszacz bijakowy Verve na szpilce

Kliknij aby powiększyć

Zraszacz bijakowy Verve na szpilce

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 617690

|
Zraszacz bijakowy na szpilce umożliwi nawodnienie większości roślin ozdobnych znajdujących się na terenie ogródka lub działki. Produkt zrasza powierzchnię w kształcie sporego wycinka koła – dzięki czemu będzie odpowiednim rozwiązaniem także do nawadniania dużych skwerów. Zraszacz został wyprodukowany z metalu, dlatego też jest trwały i odporny na uszkodzenia.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

27.8 cm

Wysokość opakowania

6.5 cm

Szerokość opakowania

11.5 cm

Waga brutto

0.35 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Przeznaczenie

nawadnianie trawników

Powierzchnia trawnika

320 m2

Obszary zastosowania

nawadnianie

Kształt powierzchni zraszania

30 - 360°

Parametry indywidualne

Typ zraszacza

bijakowy

Marka

Verve

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

DY1023

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

metal
Zraszacz bijakowy na szpilce w łatwy sposób zamontujesz w znajdującym się za domem ogrodzie bądź też na działce. Produkt może przydać się nie tylko do nawadniania trawników, ale również większości roślin ozdobnych. Zastosowanie zraszacza pozwala znacznie ograniczyć czasochłonne podlewanie sadzonek przy użyciu węża – dzięki czemu większość wykonywanych prac zajmie mniej czasu niż dotychczas. Urządzenie zrasza powierzchnię w kształcie dużego wycinka koła – dlatego też świetnie sprawdzi się na terenach zielonych o sporej powierzchni. Produkt został wykonany z metalu, w związku z czym wyróżnia się wyjątkową trwałością oraz odpornością na uszkodzenia – tym samym na długo zachowując pierwotny wygląd oraz właściwości.
Ocena
11 komentarzy
23.06.2019
szkoda pieniędzy, kupiłem trzy i wszystkie się zacinają
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkał się Pan z taką sytuacją. Chcielibyśmy uprzejmie poinformować, że w przypadku produktów z defektem fabrycznym istnieje możliwość reklamacji. Można tego dokonać osobiście w dowolnym sklepie Castorama lub za pośrednictwem telefonu, a także mailowo.

08.06.2019
Zraszacz jako taki, jest całkiem niezły - ma naprawdę duży zasięg i możliwość dowolnej regulacji zakresu pracy. Niestety, tak jak piszą poprzednicy, ma paskudną tendencję do blokowania się (w moim przypadku po kilkunastu godzinach pracy), co właściwie go wówczas dyskwalifikuje. Rozwiązaniem jest wysuszenie zraszacza i dokładne wypsikanie jakimś smarem penetrującym.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie nam tej opinii. Cieszymy się, że zasięg zraszacza, jak również możliwość dowolnej regulacji zakresu jego pracy spełniają Pana oczekiwania. Zmartwiła nas natomiast opisana kwestia dotycząca blokowania się urządzenia. Przekażemy tę informację odpowiednim osobom, aby ją zweryfikowano, Pana natomiast zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który postara się pomóc w odnalezieniu prawdopodobnej przyczyny tego zdarzenia oraz jego rozwiązania.

11.03.2019
ogolnie nie polecam zlom po kilku godzinach lub na samym poczatku w zaleznosci ile sie ma szczescia.
11.09.2018
Już nie działa. Zatrzymuje się. Użyłem go zaledwie2 razy po 30 minut. Nie wiem, może to przypadek, ale nie polecam ogólnie.
10.09.2018
Zaopatrzyłem się w te urządzenia z racji zakładania trawnika. Stosowane do pracy przy pełnym obrocie 360 stopni sprawdzają się bez zarzutu - mam 7 takich zraszaczy i wszystkie bez problemów śmigają. Kłopoty pojawiają się przy pracy na ograniczonym terenie - tylko 1 na 4 z tak ustawionych zraszaczy działa po 2 tygodniach wciąż bez zarzutu, reszta niestety zacina się i nie zawraca. Tym samym stają się bezsensu.. Siadam na krzesełku z patykiem i ręcznie przestawiam kierunek. A mógłbym w tym czasie zamontować kilka gniazdek w domu!
11.06.2018
Nie polecam. Po około 7 godzinach użytkownika (30 podlań) nie obraca się już w ogóle.
10.05.2018
Nie kręci się nimi normalnego ciśnienia wody
09.05.2018
Woda z miasta także ciśnienie jest ok. Zraszacz po upływie 5 minut się zatrzymuje, już się nie obraca i podlewa w jednym miejscu. Szkoda pieniędzy.
13.10.2017
Zgadzam się z poprzednikiem, trzeba zaplanować, gdzie się go zainstaluje bo jest porządnie wykonany, ale zrasza spore obszary i może chlapać tam, gdzie nie trzeba
24.08.2017
Przetestowałem ten zraszacz ale w moim przypadku nie sprawdził się. Problem polegał na tym, że podlewam wodą ze studni która jest mocno zażelaziona. Chciałem postawić zraszacz w rogu przy chodniku i podlewać 90 stopi. Okazało się że zraszacz mocno chlapie poza ten obszar i leje po kostce brukowej. Taka woda spowodowałaby zniszczenie kostki.
Jeśli komuś nie przeszkadza, że woda będzie trochę chlapać na odległość ok. 3 - 4 m i pod kątem ok 60 stopni w prawo od tego co jest ustawione w zraszaczu to śmiało może kupić. Zraszacz leje daleko, jest dobrze wykonany (cały metalowy) ale nie dla mnie.
Miałem też zraszacz działający na tej samej zasadzie ale cały z plastiku (w castoramie jest za 19,94) i ten tańszy tak nie chlapał. Niestety połamały się w nim ograniczniki i chciałem kupić trochę porządniejszy. Niestety ten droższy miał opisaną powyżej wadę, która w moim przypadku całkowicie go zdyskwalifikowała.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Samodzielny montaż systemu nawadniającego

 • Instalacja

  Jak prawidłowo podlewać rośliny ogrodowe?

 • Ogród

  Nawadnianie ogrodu – jak podlewać wybrane gatunki roślin?

Ocena i komentarz dla:

Zraszacz bijakowy Verve na szpilce