Produkty

Zraszacz wahadłowy Hozelock Aqua Storm 15HOZ 2972

Kliknij aby powiększyć

Zraszacz wahadłowy Hozelock Aqua Storm 15HOZ 2972

Marka: Hozelock

Marka: Hozelock

Kod: 626391

|
Zraszacz wahadłowy to idealne rozwiązanie dla Twojego ogrodu. Stosując urządzenie nawodnisz rabatki, dzięki czemu kwiaty będą się doskonale rozwijać. Produkt warto również zastosować do podlewania trawnika lub warzyw. Dysza zraszacza została wykonana z mosiądzu, który jest przede wszystkim trwały, zatem urządzenie posłuży Ci wiele lat.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

11.4 cm

Wysokość opakowania

52.9 cm

Szerokość opakowania

12.4 cm

Waga brutto

0.43 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Przeznaczenie

nawadnianie trawników

Powierzchnia trawnika

180 m2

Obszary zastosowania

nawadnianie

Zasięg

14 m

Kształt powierzchni zraszania

prostokąt

Wydajność

16 l/min

Parametry indywidualne

Typ zraszacza

wahadłowy

Marka

Hozelock

Informacje dodatkowe

niezwykle równomierne podlewanie dzięki silnikowi napędzanemu wodą i 15 dyszom

Gwarancja

2 lata

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne
Prezentowany zraszacz wahadłowy będzie stanowić doskonały dodatek do Twojego ogrodu. Stosując urządzenie, równomiernie nawodnisz glebę w swoim gospodarstwie domowym, w związku z czym warzywa oraz kwiaty ozdobne będą miały zapewnione idealne warunki do prawidłowego rozwoju. Niewątpliwie istotną zaletą produktu jest przede wszystkim dysza, wykonana z bardzo wytrzymałego materiału − mosiądzu. Dzięki temu produkt pozostanie w należytym stanie przez wiele lat, a ponadto zostanie zabezpieczony przed szkodliwym działaniem korozji. Produkt możesz ustawić w odpowiednim dla Ciebie miejscu, w związku z czym nawodnisz wybrany przez Ciebie obszar. W naszej ofercie posiadamy również węże ogrodowe, pod które możesz podłączyć zraszacze.
Ocena
4 komentarze
06.06.2019
Po 1/2 sezonie pracy, zacina się podczas podlewania i stoi... Dopiero po poruszeniu zaczyna działać, ale na chwilę. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeżeli spotkała Pana tego rodzaju sytuacja. Przypominamy, że produkty wadliwe można reklamować w dowolnym sklepie Castorama - niekoniecznie w tym, w którym dokonano zakupu.

05.06.2019
Zakupiony zraszacz okazał się wadliwy, nie wykonywał ruchu wahadłowego. Przy wymianie na nowy egzemplarz poprosiłem pracownika działu Ogród o sprawdzenie kolejnego. Również nie działał. Dopiero wyjęcie kolejnego z zapieczętowanego opakowania zbiorczego skutkowało sprawnym urządzeniem. Z uzyskanych informacji od kompetentnego pracownika sklepu uzyskałem informację, iż powodem niesprawności w/w były manipulacje klientów polegające na ręcznym wymuszeniu ruchu rury z zespołem dysz, co skutkowało uszkodzeniem mechanizmu .
Jak na razie, po 4 h pracy nadal jest sprawny, doskonale nawilża grunt dzięki odpowiedniemu rozmiarowi dysz, ich ułożeniu, co skutkuje dobrą równomiernością zraszania i dużym zasięgiem.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się Pana opinią o tym produkcie. Przykro nam, że spotkała Pana tego rodzaju sytuacja. Niestety zdarza się, że dochodzi do uszkodzenia podzespołów na skutek podobnych testów i trudno jest to stwierdzić przed podłączeniem. Cieszymy się jednak, że pracownik pomógł Panu w odnalezieniu właściwego produktu, jak również miło nam słyszeć, że urządzenie właściwie sprawuje się przy Pana trawniku.

12.06.2018
Przydatne na warzywniak i trawnik.
28.11.2017
miałem dodać komentarz już jakiś czas temu, bo zraszacz faktycznie spełnił moje oczekiwania. wszystko działa ładnie i sprawnie, a co ważniejsze, bez mojej ciężkiej pracy
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Samodzielny montaż systemu nawadniającego

 • Ogród

  Nawadnianie ogrodu – jak podlewać wybrane gatunki roślin?

 • Instalacja

  Jak prawidłowo podlewać rośliny ogrodowe?

Ocena i komentarz dla:

Zraszacz wahadłowy Hozelock Aqua Storm 15HOZ 2972