Produkty

Zraszacz wahadłowy Verve 17 dysz

Kliknij aby powiększyć

Zraszacz wahadłowy Verve 17 dysz

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627045

|
Zraszacz wahadłowy Verve zapewni codziennie Twoim roślinom ogrodowym właściwą dawkę wody. Wykonany z tworzywa sztucznego i aluminium jest w pełni odporny na warunki panujące przez cały sezon letni na Twojej posesji, dlatego możesz go wykorzystywać od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Jeśli szukasz innego typu zraszaczy, znajdziesz je również w naszej ofercie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

12.5 cm

Wysokość opakowania

49 cm

Szerokość opakowania

16 cm

Waga brutto

0.66 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Przeznaczenie

nawadnianie trawników

Powierzchnia trawnika

133 m2

Obszary zastosowania

nawadnianie

Kształt powierzchni zraszania

prostokąt

Parametry indywidualne

Typ zraszacza

wahadłowy

Marka

Verve

Informacje dodatkowe

wytrzymały, odporny na działanie warunków atmosferycznych, wahadłowy zraszacz z 17 dyszami

Nr referencyjny

DY7055

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne, aluminium
Aby zapewnić Twoim roślinom ogrodowym i trawnikowi odpowiednie warunki do swobodnego wzrostu, należy codziennie zasilać je w wodę – niektóre z okazów nawet dwukrotnie. Ponieważ podlewanie za pomocą konewki zajmuje dużo czasu, a stosowanie węża ogrodowego może uszkodzić młode i wiotkie sadzonki, warto zastosować zraszacz wahadłowy Verve. Materiały, z którego go wykonano – aluminium i tworzywo sztuczne – są w pełni odporne na zmienne warunki pogodowe, przez co możesz go używać przez cały sezon letni. 17 dysz kieruje strumienie wody na obszarze kształtem odpowiadającym prostokątowi. Ponieważ używając zraszacza oszczędzasz dużo czasu, możesz tę nadwyżkę wykorzystać na inne ogrodowe prace lub swobodny relaks w cieniu obrośniętej pnączami altanki. W naszym asortymencie prezentujemy również inne typy zraszaczy i dopasowane do nich akcesoria ułatwiające codzienną eksploatację.
Ocena
9 komentarzy
21.05.2020
Zraszacz działa juz drugi sezon bez zarzutu nie zacina się i nic się nie dzieje złego. Preduktor godny polecenia w dobrej cenie. Przed zakupem polecam sprawdzić towar czy jakiś klient nie uszkodził trybów przekrecajac dysze na siłę.
05.09.2019
Beznadziejny zraszacz, ponieważ nierównomiernie podlewa. Wynika to z wady konstrukcyjnej. Zraszacz bardzo szybko pracuje i nie zatrzymuje się w zakresach granicznych. Dlatego woda nie dolatuje do teoretycznego miejsca do którego powinna dotrzeć przy ustawionym kącie 45 stopni (to jest limit kąta). Powoduje to szerokie boki blisko ustawionego zakresu granicznego prawie nie są podlewane.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli zraszacz nie spełnia Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z naszym doradcą fachowym z działu Ogród, który dołoży wszelkich starań, aby pomóc Panu dobrać zraszacz odpowiedni do zapotrzebowania. Wspomnianą przez Pana kwestię przekażemy również osobom odpowiedzialnym za kontrolę jakości produktów dostępnych w sklepach Castorama, celem jej dalszej weryfikacji.

15.06.2019
Pierwszy przestał się obracać po kilku dniach- wymiana. Teraz ten drugi nie działa - masakra.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam z powodu opisanej sytuacji. Oczywiście w takim przypadku istnieje możliwość wymiany na sprawny egzemplarz.

25.05.2019
Widzę, że niektórzy mieli szczęście nacieszyć oczy chociaż kilkoma minutami działającego zraszacza, mój się obrócił z prawa na lewo i tak już został...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana tego rodzaju sytuacja. Przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych istnieje możliwość złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama - nie tylko w tym, w którym dokonano zakupu.

06.04.2019
Mój działał 30 min, chyba jakiś lepszy egzemplarz mi się trafił ;)
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeżeli spotkała Pana(ią) tego rodzaju sytuacja. Przypominamy, że produkty wadliwe można reklamować w dowolnym sklepie Castorama.

08.07.2018
Wcześniej kupiłem w Castoramie 2 takie tylko zielone i bez loga Verve na plastiku, na etykiecie było - przestały się obracać po 2 miesiącach. Ostatnio kupiłem dokladnie ten, również przestał się obracać. Odradzam i omijać z daleka!
12.06.2018
Jest naprawdę świetny, działał aż 15 minut.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o zgłoszenie się do sklepu celem złożenia reklamacji.

12.06.2018
Działał 15 minut i przestał się obracać.
06.05.2017
Zraszacz działa, towar zgodny z opisem
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak wykonać system automatycznego nawadniania ogrodu?

 • Ogród

  Nawadnianie ogrodu – jak podlewać wybrane gatunki roślin?

 • Ogród

  Jak rozmieścić zraszacze?

Ocena i komentarz dla:

Zraszacz wahadłowy Verve 17 dysz