Produkty

Zrębki dekoracyjne Aqua Save brązowe 50 l

Kliknij aby powiększyć

Zrębki dekoracyjne Aqua Save brązowe 50 l

Marka: Aqua Save

Marka: Aqua Save

Kod: 621314

|
Zrębki to produkt dzięki któremu Twój ogród zyska atrakcyjny wygląd. Mieszankę przede wszystkim rozprowadzisz na podłożu pomiędzy roślinami, dzięki czemu przestrzeń stanie się efektowna oraz wyrazista. Zrębki są wykonane z drewna, dlatego też zapewnią glebie odpowiednie napowietrzenie, co z kolei stworzy roślinom należyte warunki do rozwoju.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

45 cm

Wysokość opakowania

11 cm

Szerokość opakowania

75 cm

Waga brutto

15 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogród, skwer, rabaty kwiatowe

Pojemność worka

50 l

Parametry indywidualne

Marka

Aqua Save

Parametry fizyczne i wizualne

Składniki

zrębek drzew iglastych, barwnik
Stosując w swoim ogrodzie oferowane zrębki dekoracyjne w kolorze brązowym, przestrzeń nabierze pożądanego przez Ciebie wyglądu. To doskonały element dla każdego amatora-ogrodnika, który warto posiadać w swoim przydomowym garażu. Produkt pozwoli Ci wyeksponować rosnące w ogrodzie krzewy oraz drzewka iglaste, a ponadto sprawi, że otocznie będzie się efektownie prezentować przez cały rok. Istotną zaletą zrębków jest materiał, z którego zostały wykonane – rozdrobnione drewno. Dzięki temu po rozprowadzeniu produktu na podłożu, gleba będzie miała zapewnione odpowiednie napowietrzenie – zarówno krzewy jak i drzewka będą się doskonale rozwijać. Ponadto produkt zabezpiecza przed wyrastaniem chwastów. Wśród naszego asortymentu, odnajdziesz także inne elementy ozdobne, przeznaczone do ogrodu.
Ocena
1 komentarz
27.09.2015
jak torf to tylko dekoracyjny. skoro można jednoczesnie dbać o jakość podłoża i jego wygląd to aż żal z takiej możliwości nie skorzytsać. a zrębki są w naturalnych kolorach, szczególnie jesienią się dobrze wpasowują w otoczenie
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Rodzaje i zastosowanie kory sosnowej

 • Ogród

  Jakie rośliny do ogrodu wrzosowego

 • Ogród

  Przygotowanie ziemi w ogrodzie do nowego sezonu

Ocena i komentarz dla:

Zrębki dekoracyjne Aqua Save brązowe 50 l