Majsterkowo - wasztaty dla grup szkolnych

logo majsterkowo
 

WARSZTATY MAJSTERKOWO
[TUTAJ ZOBACZYSZ LISTĘ SKLEPÓW ORGANIZUJĄCYCH WARSZTATY DLA DZIECI]

Majsterkowo to warsztaty skierowane do wszystkich uczniów w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia są bezpłatne, skierowane do grup szkolnych i prowadzone w Castoramie na terenie całej Polski. W naszych sklepach dzieci uczestnicząc w zajęciach przesadzają rośliny, malują na szkle, budują drewniane samoloty, pociągi czy pudełka oraz uczą się jak płynie prąd, jak rozwijają się rośliny czy jak powstaje ceramika. Dzieci pod okiem specjalistów z Castoramy wykonują samodzielnie własne zabawki i konstruują użyteczne przedmioty. W trakcie warsztatów młodzi ludzie dowiadują się również jak dbać o środowisko naturalne segregując odpady, oszczędzając energię czy robiąc użytek z niepotrzebnych już materiałów lub popsutych przedmiotów.

Naszym głównym celem jest rozbudzenie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzenia ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych a także zwiększenie wiedzy i świadomości ekologicznej, żeby potrafili i chcieli dbać o swoje najbliższe otoczenie. Majsterkowo jest prowadzone w 68 sklepach Castorama. Do tej pory odwiedziło nas ponad 80 000 dzieci.

Ponadto zapraszamy wszystkie rodziny na imprezy otwarte realizowane w ramach programu Majsterkowo. Podczas tych wydarzeń wszystkie dzieci wraz z rodzicami mogą m.in. wspólnie konstruować ciekawe budowle, sadzić rośliny i zdobywać wspaniałe nagrody.

Fotografie z warsztatów
Fotografie z warsztatów
Fotografie z warsztatów
Fotografie z warsztatów
Zajęcia skierowane są do grup szkolnych i są bezpłatne.

Prowadzone są w sklepach maksymalnie dwa razy w tygodniu.
W ciągu roku poruszanych jest ok. 15 tematów, a dodatkowo zajęcia z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia.


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WARSZTATACH I ŻYCZYMY WYŚMIENITEJ ZABAWY !