green stargreen stargreen stargreen star
Nasza wizja Green Star

Jako eksperci w branży wiemy, jaki wpływ na środowisko naturalne mogą mieć projekty domowych remontów, co jednak może być niejasne dla naszych Klientów.

Chcemy zapewnić naszym Klientom większy wybór i dostęp do pełniejszych informacji. Poszukując sposobów na budowanie bardziej zrównoważonej przyszłości, dokładamy wszelkich starań, aby oferować przystępne cenowo produkty, które mogą mieć pozytywny wpływ na środowisko – od ponownego przemyślenia materiałów i procesów po projektowanie z myślą o dłuższej żywotności.


Czym jest znak Green Star?

Znak Green Star pojawia się na produktach, które po przejściu szczegółowej weryfikacji zostały uznane za mniej wpływające na środowisko w określonej kategorii. Może on pomóc w wyborze produktów, które oszczędzają energię w domu lub są wykonane z materiałów o mniejszym oddziaływaniu na środowisko naturalne.

Kategorie produktów i cechy Green Star

Produkty oznaczone symbolem Green Star mogą pomóc zmniejszyć wpływ na środowisko, ponieważ są wykonane z materiałów lub w procesach o mniejszym wpływie na środowisko lub są zaprojektowane tak, aby pomóc zmniejszyć wpływ na środowisko podczas ich użytkowania. Są dwie kategorie produktów Green Star, które można podzielić na dziewięć cech.

Produkty z materiałów lub w procesach o mniejszym wpływie na środowisko

Produkty, które ułatwiają ludziom życie/ pracę przy mniejszym wpływie na środowisko