Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Czyścik do klinkieru Ultrament 1 l

Czyścik do klinkieru Ultrament 1 l

28,98
/ szt.
28,98
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bezbarwny czyścik do klinkieru służący do usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń oraz osadów powstających na klinkierze. Produkt ułatwi Ci pozbycie się uporczywych nalotów z wyrobów klinkierowych. Jego płynna konsystencja sprawia, iż jest bardzo wygodny w zastosowaniu oraz dozowaniu. Z jego pomocą bez większych problemów klinkier znów będzie wyglądał jak nowy.

   Cechy i zalety

    Czyścik do klinkieru umożliwi Ci szybkie pozbycie się różnego rodzaju zanieczyszczeń oraz nalotów powstających na wyrobach klinkierowych. Stosując ten bezbarwny środek czyszczący, skutecznie odnowisz swoje cegły, płyty oraz wszelkie inne produkty w Twoim otoczeniu stworzone z tego ceramicznego tworzywa jakim jest klinkier. Za pomocą czyścika w bardzo wygodny sposób pozbędziesz się takich zanieczyszczeń, jak wykwity wapienne, osad cementowy, sadza, mniejsze rdzawe plamy, tłuszcz, olej, plamy po wodzie oraz inne uciążliwe zabrudzenia powstające na klinkierze. Płynna konsystencja czyścika dodatkowo ułatwi Ci jego rozprowadzanie. Produkt dostępny jest w litrowym baniaku, dzięki czemu jego użytkowanie oraz transport są bardzo wygodne.

    • Wydajny koncentrat (1 l starcza na ok. 20 m2)
    • Usuwa resztki zapraw klejowych i fugowych
    • Czyści z brudu, sadzy i wykwitów wapiennych
    • Wydajność ok. 50-100 ml/m2

    Specyfikacja techniczna

    Objętość1L
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    KolorBezbarwny
    Kod produktu4002019472010