Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Blaty i obrzeża kuchenne

Strzałka w prawo

Wypełniacze do blatów

Strzałka w prawo

Wypełniacze do blatów

Produkty dostępne w tej kategorii pomogą Ci w awaryjnych sytuacjach. Ciężki przedmiot spadł na blat, a może jego powierzchnia uszkodziła się wskutek kontaktu z ostrym narzędziem? W obydwu przypadkach możesz zastosować wypełniacz do blatów.

Filtry

Wypełniacze do blatów

Produkty dostępne w tej kategorii pomogą Ci w awaryjnych sytuacjach. Ciężki przedmiot spadł na blat, a może jego powierzchnia uszkodziła się wskutek kontaktu z ostrym narzędziem? W obydwu przypadkach możesz zastosować wypełniacz do blatów.

17 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Blaty i obrzeża kuchenne

Wyświetlanie 17 z 17 produktów

WYPEŁNIACZ DO BLATÓW – DO CZEGO SŁUŻY?

Produkty dostępne w tej kategorii pomogą Ci w awaryjnych sytuacjach. Ciężki przedmiot spadł na blat, a może jego powierzchnia uszkodziła się wskutek kontaktu z ostrym narzędziem? W obydwu przypadkach możesz zastosować wypełniacz do blatów. To produkt przeznaczony do powierzchni laminowanych. W zestawie znajdziesz wypełniacz, rozpuszczalnik oraz aplikator, który ułatwi Ci przeprowadzenie prac naprawczych. Produkt wykorzystasz również do uzupełnienia szczelin.

POMOC W NAGŁYCH SYTUACJACH

Wypełniacz do blatów umożliwi Ci szybką naprawę zniszczonych powierzchni. Dzięki produktowi elementy wyposażenia kuchennego na dłużej zachowają estetyczny wygląd i funkcjonalność. Jeśli blaty mają już wiele lat, z pewnością widoczne są na nich oznaki zniszczenia. Mimo wysokiej trwałości modeli laminowanych może zdarzyć się, że ostre narzędzie, gorący garnek czy ciężki przedmiot uszkodzą ich powłokę. Produkty dostępne w tej kategorii to doskonały sposób na oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu. Użycie ich sprawi, że zakup nowego blatu nie będzie konieczny, a tym samym prace remontowe potrwają znacznie krócej.

ZABEZPIECZENIE BLATU KUCHENNEGO – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PODCZAS ZAKUPU?

Uszczelniacz do łączenia blatów to produkt, który będzie miał styczność z wilgocią oraz rozmaitymi zabrudzeniami, o które w kuchni nie jest trudno. Wybierając preparat, zwróć uwagę, czy jest odporny na wilgoć oraz środki czyszczące. W naszym asortymencie znajdziesz wypełniacz do blatów, który jest niewrażliwy na detergenty, a para unosząca się podczas gotowania nie uszkodzi wykonanej nim powłoki. Dzięki temu blat zachowa estetyczny wygląd przez wiele lat. Będziesz czyścić powierzchnię bez obaw o wytarcie się powłoki wykonanej uszczelniaczem.

W kuchni wciąż zmienia się temperatura, na co również uszczelniacz do łączenia blatów powinien być odporny. Zwróć również uwagę na niewrażliwość na światło słoneczne. Powłoka wykonana produktami wrażliwymi na promienie UV mogłaby w krótkim czasie zmienić kolor. Wyblakły odcień sprawi, że blat, mimo że naprawiony, nie będzie prezentował się estetycznie.

Ważna jest również łatwość użytkowania produktu. W naszym asortymencie znajdziesz wypełniacze, z którymi poradzisz sobie samodzielnie. Pomoc fachowców nie będzie konieczna. Oferujemy łatwe w użyciu zestawy, w których znajduje się wszystko, co jest potrzebne do sprawnego i samodzielnego naprawienia blatu. Pracę ułatwi Ci aplikator.

Poza właściwościami ważny jest również kolor produktu. W naszym asortymencie znajdziesz preparaty, które bez trudu dopasujesz do blatu. Oferujemy wypełniacze w kolorze jasnego drewna. Przygotowaliśmy również produkty dla fanów nowoczesnego wystroju – to uszczelniacze w odcieniach bieli i czerni. Wśród produktów marki GoodHome znajdziesz wypełniacze idealne do blatów laminowanych, które imitują marmur. Nie zabrakło również preparatów dla sympatyków ciemnych elementów wyposażenia kuchni. Oferujemy bowiem zabezpieczenie blatu kuchennego w kolorach antracytowym, ciemnego kamienia i cementu.