Mocowania i łączenie

Szeroki wybór elementów montażowych i połączeniowych niezbędnych w różnego rodzaju konstrukcjach i instalacjach. Mocowania i łączenie to kategoria produktów niezbędna w każdym warsztacie, domowej skrzynce narzędziowej czy branży produkcyjnej.

Solidne mocowania i łączenie

Lubisz majsterkować? Tworzysz własne meble lub zajmujesz się pracami remontowo-budowlanymi? W Twojej skrzynce narzędziowej nie może zabraknąć niewielkich elementów służących do mocowania i łączenia ze sobą różnego typu części. Dzięki gwoździom, śrubom, kołkom, a także klejom z łatwością poradzisz sobie ze wszelkimi zaplanowanymi pracami.

Niezastąpione gwoździe

Jeśli zajmujesz się pracami stolarskimi, tworzysz własne skrzynie lub meble, z pewnością potrzebujesz gwoździ. W naszej ofercie znajdziesz gwoździe różnego typu – gwoździe budowlane, gwoździe specjalistyczne, a także gwoździe ozdobne, np. gwoździe tapicerskie. Dzięki takim akcesoriom zbijesz deski, wymienisz tkaninę obiciową na meblach i wykonasz wiele innych prac.

Wkręty do drewna i metalu

Wkręty do drewna i wkręty do metalu to złącza o wielu możliwościach zastosowania, podobnie jak wkręty do g-k oraz wkręty specjalistyczne. Wkręty w różnych rozmiarach wykorzystasz np. podczas urządzania swoich wnętrz oraz terenu przydomowego – będą pomocne przy montażu półek i szafek, ale też w czasie budowy tarasu, więźby dachowej, ogrodzenia itp.

Śruby z nakrętkami i nity aluminiowe

Podczas wykańczania i urządzania domu lub mieszkania, niezastąpione będą też śruby i nakrętki. Dostępne w różnych rozmiarach przydadzą się np. w czasie skręcania mebli do salonu czy metalowych regałów. Nity wykorzystasz z kolei do łączenia blach czy skór oraz w wielu pracach budowlanych, a systemy mocowań ułatwią Ci wykonywanie domowych instalacji.

Kołki i kotwy, a może taśmy i kleje?

Kołki i kotwy to uniwersalne elementy montażowe, które wykorzystasz na niemal każdym podłożu. U nas znajdziesz kołki szybkiego montażu i kołki rozporowe, kotwy mechaniczne i mocowania chemiczne, a także szeroka gamę mocowań sanitarnych. Oferujemy też taśmy montażowe , taśmy naprawcze i taśmy uniwersalne, które wykorzystasz np. do umocowania wieszaka na ścianie w przedpokoju, zapakowania przewożonych towarów czy naprawy pękniętych elementów wyposażenia. Nie zapomnij też o klejach – poszczególne produkty pozwolą Ci skleić buty, połączyć dwa drewniane elementy czy naprawić uszkodzone dekoracje.

Funkcjonalne sznury i łańcuchy

Sznurek polipropylenowy, linka gumowa, a może łańcuch gospodarczy? U nas znajdziesz szeroki wybór sznurów, łańcuchów, pasów, linek, rzepów i ściągaczy, a także niezbędne akcesoria, takie jak. karabińczyk, naprężacz, zaciski czy haki. Tak wyposażony możesz śmiało przystąpić do remontu, dekoracji wnętrza czy transportu ładunku.